reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

LilithGoth, wooow, gratuluję poznania płci! Weź jednak poprawkę na to, ze na tak wczesnym etapie ciąży zdarzają się pomyłki, zatem lepiej jeszcze poczekaj z zakupem różowych sukieneczek :)

Niby tak, ale ponoć ten lekarz szukanie płci ma we krwi... Mojej kuzynce też wcześnie wykrył i sprawdziło się :) i nawet dostała fotkę miniaturowego wiadomo czego:laugh2::laugh2:
 
reklama
Nie wiem czy ma 3D 4D bo ja miała robione domaciczne usg ...jak próbował przez brzuch to cos mi sie zdawało ze to było 3d ale pewna nie jestem ale taki jakis pomaranczowy obraz był wiec chyba 3d...bo nic nie było widac przez Brzuszek :p
 
Hej ja też radzę poczekać z ciuszkami,bo jednak to wczesna ciąża ,mojej koleżance do końca mówili,że bedzie dziewczynka a na porodówce wyszedł chłopak.w 19tyg najlepiej widac.
 
Potwierdzam słowa, że warto poczekać- U nas też na pierwszych USG była mowa o chłopcu a gdy już było wszytsko super widać okazuje się, że dziewuszka- podobno, bo pewnośc będe mieć jak urodzę:) więc warto się wstrzymać
 
Witajcie szczecinianki :) nareszcie znalazlam forum dla dziewczyn ze szczecina, które żyje :D, u mnie termin na wrzesien i zapewne tez szpital na Piotra Skargi - bo najblizej :)

nam plec powiedzieli na 100% w 19 tc :) chlopak!!
 
Cześć dziewczyny!

Ja również czekam na synka, kóry urodzić ma się na początku września. O płci dowiedzieliśmy się w 20 tc, a usg wykonywał nam dr. Węgrzynowski.

Dziś mamy kolejne badanie i czekam na potwierdzenie ostateczne:)

Pozdrawiam wszytkie Mamusie i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
 
no i po wczorajszej rozmowie z mezem zaczynam sie nad Zdrojami zastanawiac, że `a jakby cos sie działo` to czy w wojskowym maja taki sprzęt,żeby na miejscu zareagowac. Kurcze, jak caly czas miałam pozytywne nastawienie co do porodu, tak teraz zaczynam miec obawy :), ale jeszce pomysle i poczytam opinie. Zdroje troche daleko, i boje sie, że miejsca nie będzie. Podobno we wrześniu rodzi sie duzo dzieci :D po świąteczno sylwestrowych szalenstwach ;-) Słyszałam, ze na Pomorzanach tez jest przyjemnie, no, zobaczymy.

Kurcze, zrobilam suwaka i si enie pokazuje, hmmmm..
 
reklama
Ja mam traumę po Pomorzanach. Trafiłam tam w lipcu z krwotokiem, baby nie potrafiły jajnika znaleźć na USG, we 3 się pastwiły nade mną. Wtedy poroniłam...
Ostatnio tez rozmawiałam z dziewczyną, która trafiła na Pomorzany, bo jej mega szybko poszła akcja porodowa, dziecko dobrze ułożone, 8cm rozwarcia a oni zrobili USG i stwierdzili, że mały waży 5900 i cesarkę robią. Jak ja pokroili to się okazały, że mały nie całe 4kg... Mogła rodzić naturalnie, bo tak chciała a oni ją narażali krojąc ją. Komuś się do domu śpieszyło chyba...
 
Do góry