reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Witam wszystkich serdecznie :) to mój pierwszy post na forum :) jestem ze Szczecina i w styczniu zostanę (mam nadzieję!) szczęśliwą mamą Oleńki :) to moja pierwsza ciąża. Chciałabym się zapytać czy któraś z Was może wie, w jakim szpitalu pracuje obecnie doktor Krzysztof Ira? Chodzę do niego prywatnie, ale nie spytałam o to na początku w jakim szpitalu pracuje, a teraz, w 33 tygodniu będąc, mam wrażenie się wygłupię takim pytaniem (w sensie tyle wizyt zaliczonych a jak takiej rzeczy nie wiem...). Mam sprzeczne informacje o szpitalu w Stargardzie i Zdrojach. Będę wdzięczna za odpowiedzi oraz za przyjęcie mnie do Waszego grona :)
 
reklama
hej
witaj idiosynkrazja
ja niestety nie poradze, nie wiem gdzie pracuje ten dr, ale witaj na naszym forum, napisz skąd jestes i tak o sobie, :-D:-D:-D
 
Mieszkam w Szczecinie od 6. lat, osiedle Reda :) mam 25 lat, jestem szczęśliwą żoną od lat dwóch i pół, termin porodu mam na 13 stycznia :). Moja dzidzia rozwija się prawidłowo, mam nadzieję że tak będzie do końca:tak:, ze mną też jak na razie wszystko w porządku. :)

Jednak podczas ostatniej wizyty u doktora w 32. tygodniu okazało się że mój maluszek jest ułożony miednicowo, i jeśli nie obróci się do następnej wizyty (15. grudnia - 36. tc) to czeka mnie cesarskie cięcie... Doktor powiedział że jesli tak będzie to umówimy się na cesarkę 9. stycznia u niego... No właśnie, i nie wiem gdzie, ech...:zawstydzona/y:
zła jestem na siebie że nie spytałam na początku gdzie on pracuje:wściekła/y:
 
Idiosynkrazja-witaj, ja też jestem styczniówką:). Nie martw się, że nie wiesz gdzie Twój GIN przyjmuje tylko się zwyczajnie spytaj:-).Po co sobie dodawać dodatkowych zmartwień:)
 
Idiosynkrazja z tego co słyszałam to obecnie pracuje w Stargardzie, ale zapytać nie zaszkodzi. Zagadaj, że już się pogubiłaś przez to ciążowe roztargnienie gdzie pan dr pracuje ;)
 
Dziękuję za powitanie i odpowiedzi, macie rację, zapytać trzeba jak się mała zdecyduje pupą świat powitać... Hmm, a właśnie... czy któraś w Was już wie że czeka je cesarka? Jak są Wasze odczucia w związku z tym?
 
idiosynkrazja moi rodzice mieszkaja niedaleko os reda, a ja na redzie chodze do przychodni rodzinej wiec znam te strony:-D:-D, ja rodziłam teraz we wrzesniu ale silami natury, i corki tez wczesniej rodzilam sn wiec o cc nic nie wiem i nie pomoge, no ale moze maly sie odwroci :-D:-D:-D
 
:-) dowiem się tego 15. grudnia :-) chciałabym wiedzieć jak najszybciej żeby przygotować się psychicznie do tego co mnie czeka :) tak czy inaczej trzeba urodzić :-D
 
reklama
Idiosynkrazja lepiej się nie martw bo jeszcze Cię dzidzia zaskoczy :D
ja miałam malutki brzuch i lekarz nie dawał szans na obrócenie się dziecka, tzn powiedział że to już praktycznie nie możliwe w 37tyg miałam robione USG jakoś, potem powiedział że w takim przyopadku skoro dalej tak siedzi to spotkamy się w 38t4d i mały był obrócony, zdziwiłam się, spytał czy czułam że coś robi..ja mówię że nie ... ;) i w 39tc się urodził.

A ile naczytałam się o cesarkach po usg...o rany :D
a SN było tak prosto i szybko bez komplikacji ;) więc tobie też życzę czy CC czy SN - łatwo i przyjemnie :D
 
Do góry