reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

witam,jestem szczesliwa mamusia malego bobaska.chce Wam przedstawic moja oferte ciuszkow i nie tylko po baardzo niskich cenach,czasem symbolicznych.Wiem,jak dzieci szybko rosna i dlatego wyprzedaje to co male a komus moze sie przydac,mam nadzieje ze nikogo nie urazilam.zapraszam na zakupy(systematycznie bede wystawiac nowe rzeczy) oto link: http://szafka.pl/profil.html ,moj mail syntia83@interia.pl pozdrawiam
 
reklama
A ja właśnie wylicytowałam za 6.49 nowe rybaczki dla swojej starszej gwiazdy i taka jestem z siebie dumna że aż Wam się muszę pochwalić
rybaczki.jpgrybaczki1.jpg
 
Ja sie wlasnie zdecydowalam na zakupy przez neta bo juz nie moge wytrzymac:-):-) I korzystam z linkow, ktore podalyscie kiedys na BB:tak::tak:
Chce kupic lozeczko i materacyk kokos-pianka-gryka z allegro
Łóżeczko dziecięce Agata KOLOR !! od LOLEK SS (799573371) - Aukcje internetowe Allegro

i komplet poscieli z allegro
POŚCIEL 6el-120x90-NA SUWACZKI-NOWE WZORY-DARLAND (798202384) - Aukcje internetowe Allegro

Strasznie sie juz na to napalilam, wiec prosilabym o opinie jesli ktoras z dziewczyn juz kupily cos z tych aukcji:tak::tak:
 
Ja sie wlasnie zdecydowalam na zakupy przez neta bo juz nie moge wytrzymac:-):-) I korzystam z linkow, ktore podalyscie kiedys na BB:tak::tak:
Chce kupic lozeczko i materacyk kokos-pianka-gryka z allegro
Łóżeczko dziecięce Agata KOLOR !! od LOLEK SS (799573371) - Aukcje internetowe Allegro

i komplet poscieli z allegro
POŚCIEL 6el-120x90-NA SUWACZKI-NOWE WZORY-DARLAND (798202384) - Aukcje internetowe Allegro

Strasznie sie juz na to napalilam, wiec prosilabym o opinie jesli ktoras z dziewczyn juz kupily cos z tych aukcji:tak::tak:

łóżeczko strasznie fajne też b ym kupiła tyle że nie ma szuflady pod spodem, podobno bardzo praktyczne, zazwyczaj trzymają tam pampersy itp

kolor mahoń jest boskie
 
reklama
Do góry