reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

rechot1sb poszukaj lepiej w jakiś normalnych sklepach, ja ostatnio kupiłam w atlanticu, ładne, sexowne. Ważne żeby były niskie i nie miały mocno uciskającej gumki. A te ciążowe to jakaś porażka. a te które się zakłada na brzuch to już wogóle jakieś odstraszające są. U mnie cała rodzina głaszcze mnie po brzuchu i nie wyobrażam sobie odsuwać non stop takich gaci do głaskania, porażka jakieś. Gacie normalnie pod cycki sięgają.
 
reklama
ja tez kupiłam fajne takie niskie nie uciskają mnie ani nic z koronką za 20 zł to zaszalałam i 3 pary w różnych kolorach kupiłam:-p żadne firmowe nie są ale wygoda przede wszystkim:)
 
Ja wczoraj kupiłam gazetkę M jak Mama. Fajne artykuły i ciekawe porady. Ale była też prezentacja bielizny dla kobiet w ciąży! Szok! Powiedziałam, że jestem kobietą a nie workiem!
Fakt, moja bielizna zaczyna mnie "ciaśnić" (moje ostatnio często wypowiadane słowo!) więc będę musiała coś sobie kupić, ale na pewno nie będę nosiła tego, co pokazują! Mam do siebie jakiś szacunek! Hehe
 
ja narazie noszę stringi, bo niskie i małe :-) i nie ma co cisnac i kupiłam kilka par takich niskich pełnych. Ale moja tesciowa juz oburzona, że jak to stringi, tyłek mi zmarznie (pomijam fakt 25 stopniowej tempteratury:-))
No wlasnie kochana ja też nie lubie innych gaci ale ogladałam ostatnio jakiś dokument i położna się wypowiadała z europejskiego jakiegoś kraju że stringi zwiększają ryzyko zakażeń i infekcji w czasie ciąży więc ja się ze swoimi pożegnam...
 
No wlasnie kochana ja też nie lubie innych gaci ale ogladałam ostatnio jakiś dokument i położna się wypowiadała z europejskiego jakiegoś kraju że stringi zwiększają ryzyko zakażeń i infekcji w czasie ciąży więc ja się ze swoimi pożegnam...

ale niby czemu? majtki jak majtki, bawełna, nie nosze jakis super obcisłych. Ciekawawe czym się różnią od "normalnych"
 
ale niby czemu? majtki jak majtki, bawełna, nie nosze jakis super obcisłych. Ciekawawe czym się różnią od "normalnych"
podobno na sznurkach osadzają się bakterie i inne dziadostwa z tyłka które zazwyczaj nic ci tam nie robią ale w ciąży jesteś strasznie podatna na wszelkie infekcje itp wiec naukowcy zdecydowanie więcej infekcji w ciąży odnotowali u kobiet co noszą stringi....krótko mówiąc żeby ci z tyłka gdzie nie trzeba robale nie przeszły po sznurku
 
reklama

Super ten sweterek :tak: bardzo mi sie podoba :-) Nie zastanawiaj sie tylko kupuj ;-)

sweterek bardzo ładny, fajny kobiecy fason, a to jest link z tym kombinezonem
Kombinezon mis H&M 62/68 (720047682) - Aukcje internetowe Allegro

Śliczny jest ten kombinezonik, tylko jak dla mnie ciut za ciemny. Chyba wolalabym taki jasniutki braz.

ja narazie noszę stringi, bo niskie i małe :-) i nie ma co cisnac i kupiłam kilka par takich niskich pełnych. Ale moja tesciowa juz oburzona, że jak to stringi, tyłek mi zmarznie (pomijam fakt 25 stopniowej tempteratury:-))

A co Twoja tesciowa wpier**** sie w Twoje majtki ? Dla mnei to troche dziwne, bo szczerze to g*wno powinna ja obchodzic Twoja dupa. W szoku jestem :szok:
 
Do góry