reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

Ja już mam kilka par spioszków i rampersów z takimi rękawkami do wywijania:) Tez mysle że sie lepiej sprawdzą . A zreszta nie wszystkie dzieci sie drapią , a skarpeteczki też mogą posłuzyć , napewno trudniej je ściągnąć ...
 
reklama
te łapki niedrapki są takie słodziutkie:tak::tak::tak:
tylko też właśnie słyszałam że dzidzie je sobie ściągają, ale zawsze tą parę czy dwie w domku można mieć:-)
 
Ja mialam te niedrapki i maly nie sciagal. Uzywalam je chyba tylko przez pierwszy miesiac puzniej juz sie dziecko tak nie drapie. A w pierwszym miesiacu to jeszcze dziecko nie jest na tyle ruchliwe zeby je sobie sciagnac. No niewiem przynajmniej moj sobie nie sciagal. Takie spiochy z zawijanym rekawkami tez mialam i tez sa super.
 
a mi dzisiaj kumpelka powiedziała, że gdy ona leżała w szpitalu i założyła swojej córeczce łapki niedrapki położna przyszła i kazała zdjąć. Niewiem dlaczego a kumpela nie potrafi mi powiedzieć, ponieważ mało rzeczy do nie dochodziło po porodzie:-D była tak zaabsorbowana córeczką, że tylko zrozumiała, że ma zdjąć:zawstydzona/y:
 
hmmm a te niedrapki to dzieci muszą nosić cały czas???? bo nie wiem czy samej dzidzi to będzie wygodnie i czy nie bedzie jej za gorąco:eek:


muszą, nie muszą - nigdzie nie jest napisane, że jest to konieczne. Zakłada się je na pierwsze dni życia. Jak dzidzia ma krótkie pazurki to takie łapki są zbędne.
 
Hej dziewczyny :) Mam pytanie do już doświadczonych mam, bo zupełnie zgłupiałam w co właściwie ubierać dzidziusia :).
Naczytałam się, ze najlepsze są zestawy body z długim rękawem i śpiochy albo body z któtkim i pajacyk. Ale czy maluszek nie będzie miał wtedy na sobie zbyt wielu warstw - pielucha, body i jeszcze śpiochy ? Moja mama twierdzi, ze najlepszy jest poprostu kaftanik i śpiochy, ale we wszystkich sklepach króluje body więc nic już nie wiem :). Moja córeczka będzie listopadowa, wiec chyba nawet w domu nie będę mogła za bardzo obrać jej w body z długim rękawem i zostawić gołych nóżek.

Proszę napiszcie jakie zestawy najlepiej się sprawdzają, co jest najwygodniejsze dla dziecka a co dla początkującej mamy.

Dzięki, pozdrówki :)
 
agrafka80 jest jeszcze coś takiego jak pół pajacyki. Wtedy można założyć body z długim rękawkiem i takiego półpajacyka:-)
 
reklama
Do góry