reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
ggosia super ciuszki....:tak:
Ja też czekam na wyprzedaże...u nas tu będą zaraz po świętach. Moze dokupie coś jeszcze....ale już na większy rozmiarek bo ciuszków od 0-6 mam już dużo za dużo :-D
Zaczynam rozglądać się za stanikami do karmienia....ale nie wiem czy już kupować bo pewnie jeszcze urosnę!!:no:
 
ggosia super ciuszki....:tak:
Ja też czekam na wyprzedaże...u nas tu będą zaraz po świętach. Moze dokupie coś jeszcze....ale już na większy rozmiarek bo ciuszków od 0-6 mam już dużo za dużo :-D
Zaczynam rozglądać się za stanikami do karmienia....ale nie wiem czy już kupować bo pewnie jeszcze urosnę!!:no:

nie kupuj jeszcze to stanowczo za wsześnie.
 
ggosia super ciuszki....:tak:
Ja też czekam na wyprzedaże...u nas tu będą zaraz po świętach. Moze dokupie coś jeszcze....ale już na większy rozmiarek bo ciuszków od 0-6 mam już dużo za dużo :-D
Zaczynam rozglądać się za stanikami do karmienia....ale nie wiem czy już kupować bo pewnie jeszcze urosnę!!:no:

Ja robię tak samo - kupuję większe - niektóre rzeczy kupiłam juz takie na wiosnę i lato, a na poczatek mam bardzo dużo śpioszków po synku. Ja miałam 1 stanik do karmienia, potem używałam już normalnych, ale pewnie zakupiłam przed porodem. Z pewnością jeszcze urosną piersi!!!!
 
No i z tym stanikiem to sie tez juz zastanawialam:tak:macie cos juz na oku?
Widzialam same takie bawelniane a ja potrzebuje jakis taki usztywniany, bo mam ciezkie piersi i ze tak powiem "widoczne brodawki":zawstydzona/y: i to glupio wyglada - przynajmniej dla mnie:eek:A w taki m usztywnianym to sie troche gubi.
 
a ja kupiłam z h&M i za mały:-( chyba 80C lub D (a powinnam mieć 75H:zawstydzona/y:) był za 50 czy 60 zł, użyty raz i wyprany, jakby ktoś chciał odkupić to niech da znać, taki do karmienia w paseczki:tak:
 
reklama
Ja juz sie boje mierzyc staniki:zawstydzona/y:normalnie tak mi sie piersi rozrosly...
mam nadzieje, ze po porodzie chociaz troche znikna:szok:

jejku ja też, takie balony mam za przeproszeniem, że jak szybciej chodze, to mało sobie zębów nie wybiję! :szok:
Niby każą w domu też nosić staniki, ale ja jakoś nie moge, ledwie przyjde do domu, zrzuce ten pancerz i w koncu moge jakos funkcjonować. I też sie zastanawiam czy juz sobie kupić do karmienia ten stanik (chociaż jeden juz), czy jeszcze poczekać... Wolałabym rozłożyć wydatki w czasie, ale jak mi jeszcze te piersi urosną???
 
Do góry