reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
czesc kochane, melduje sie z wakkacji, u mnei i Groszka wszytsko w porzadku..

opowiem o EMU bucikach bo mam, sa poporostu super i mam zamiar kupic 2 pare, poprostu rewelacja, wygodne i rzeczywiscie i na zime i na lato, teraz tez je czasem zakladam, wiec polecam z calego serca, tylko ja np kupilam z allegro i za duze, normalnie nosze rozmiar 40, 41 i zamowilam 40 i sa za duze, wiec moja rada przymierzyc w sklepie odpowiedni rozmiar i potem zamawiac, buziaki
 
Asia to teraz tym bardziej je kupie :-) Tzn. Miś mi wczoraj na Allegro zamówił, ale zorientowaliśmy się, że zalicytował złą aukcję:-p mieliśmy takie małe zamieszanie przed laptopem, że mu się porąbało hehe ale napisaliśmy o wycofanie aukcji... i w takim razie jak jeszcze Ty chwalisz te buciki to kupuje je:-)
 
Ja to chyba jakas inna jestem :sorry2: Te buty to ostatnio hit, Wy wszystkie sie nimi zachwycacie, zreszta moje kolezanki rowniez, a mnie .... one sie poprostu baaaaardzo nie podobaja :no: Czy ze mna jest juz cosik nie tak :confused::baffled::-D Chyba sie starzeje :-p
 
Nie martw sie luczynka ! Mnie one kojażą sie z babcinymi kapciami :) Próbowałam jeden sezon w takich chodzić ale nie pasowały mi ... wole buty które lepiej trzymają się nogi ;)
 
reklama
Do góry