reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

Ja to chyba jakas inna jestem :sorry2: Te buty to ostatnio hit, Wy wszystkie sie nimi zachwycacie, zreszta moje kolezanki rowniez, a mnie .... one sie poprostu baaaaardzo nie podobaja :no: Czy ze mna jest juz cosik nie tak :confused::baffled::-D Chyba sie starzeje :-p
Nie jesteś inna :-) każdy ma prawo mieć swój gust ja też wolę bardzie klasyczne fasony obuwia
Wczoraj byłam z M na zakupach i wkońcu kupiłam sobie spodnie ciążowe, które mi się podobają bo ja do tej pory wszystko co znalazłam wyglądało workowato albo zbyt sportowo a ja pracuję na takim stanowisku że muszę wyglądać w miarę elegancko w pracy. Kupiłam jeszcze trzy bluzki i byłam tak zmęczona że padłam i nie miałam siły już do was wczoraj zajrzeć:-)
 
reklama
Polecam wam C&A tam mają tanie ciuszki dla dzieci i tańsze spodnie dla kobiet w ciąży niż H&M:tak:
Potwierdzam wczoraj tam byłam i wyszukałam śliczne rybaczki eleganckie z kancikiem wprost idealne na jesień do długich kozaczków za jedyne 39zł ale niestety 40 okazała się za duza a jak to na wyprzedażach bywa mniejszego rozmiaru już nie było:-(
 
No tak w końcu są gusta i guściki, a większość i tak ubiera się na swój styl i wiek :-p lub ze względu na wykonywaną prace :-) Ja a pracy ściągam ciuszki i ubieram fartuszek więc tyle widzi mnie ktoś co w drodze od wejścia do windy hehe Tamte buty pierwszy raz będę miała w życiu i nie ukrywam, że troszeczkę będę musiała swoją szafę zaopatrzyć w ciuszki bardziej sportowe, bo uwielbiałam zawsze spodnie rurki, obcisłe bluzeczki, spódniczki i bucik na obcasie....:-p
 
Ja to chyba jakas inna jestem :sorry2: Te buty to ostatnio hit, Wy wszystkie sie nimi zachwycacie, zreszta moje kolezanki rowniez, a mnie .... one sie poprostu baaaaardzo nie podobaja :no: Czy ze mna jest juz cosik nie tak :confused::baffled::-D Chyba sie starzeje :-p

Nie mart się nie jestes sama. też m się nigdy te buty nie podobały. ALe ja czesto jestem antymodowa ;-), tak jakoś mam.
 
Nie ma się co martwic, bo każdy ma swój gust. W sumie tak czy inaczej bardziej chodziło mi o to czy je ktoś ma i coś by mógł powiedzieć na ich temat niż komu się podobają czy nie, bo ja milczę w momencie gdy czytam o skórzanych kurtkach, ponczo, butach jak na motor itp. bo to nie moje klimaty i nie mam zielonego pojęcia o nich itp.:-p;-);-)
 
A mnie się z kolei te buty podobają. Myślę, że mam zbliżony gust do Ilonki. Lubię rzeczy kobiece i w mniejszym stopniu sportowe. Ale nie potępiam innych gustów. :-) Gdybyśmy miały jednakowe gusta to wszystkie chodziłybyśmy ubrane tak samo....:-D:-D:-D
 
A mnie się z kolei te buty podobają. Myślę, że mam zbliżony gust do Ilonki. Lubię rzeczy kobiece i w mniejszym stopniu sportowe. Ale nie potępiam innych gustów. :-) Gdybyśmy miały jednakowe gusta to wszystkie chodziłybyśmy ubrane tak samo....:-D:-D:-D

Beatko święta racja :-p:-p
 
ja jesli chodzi o buty to od dawna kocham "emu" i bede w ciazy w nich chodzila, mam z reszta niezla artylerie "emu" ze 12 par :X ( nie kupuje oryginalnych emu, bo sa e skory, a ja skory nie nosze niczego co wymagalo cierpienia innego stworzenia) widze ze duza czesc was tez chce "emu". JA POLECAM MOOOOCNOOOO!
kurtka...nie wiem...wie ze hm jest drogi i sie w sumie nie oplaca na ciaze wywalac tyle kasy....ja mam jeszcze z hm taki wiekszy plaszcz ktory napewno bedzie dobry nawet w zaawansowanej ciazy, ale bede wygladala jak baryła a nie kobieta w ciazy :(

co do emu wiecie co wam powiem? kupilam malutkie emu dla dziewczynki, identyczne jakie ma mama :p jak to bedzie dziewczynka to bedziemy razem chodzily :) nie moglam sie powtrzymac :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry