reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

Wierzycie w to, że wcześniejsze kupowanie ciuszków, wózka i innych potrzebnych rzeczy dla malutkiego człowieczka zapeszają ? Mnie też już kusi, żeby kupić coś dzidziusiowi, ale wszyscy z najbliższych mi to odradza i mówią, że to przynosi pecha przed porodem :/
W takim razie, jak się dzidziuś urodzi, mam od razu biegać po sklepach i szukać ubranek ? A znajdę na to czas ? Ach... A co jeśli dzidziuś urodzi się wcześniej?
Ach... Nigdy nie wierzyłam w przesądy, ale fajnie byłoby mieć jakiś ciuszek, który czekałby na dzidziusia i móc patrzeć na niego i wyobrażać sobie, że za niedługo ubiorę maleństwo w małe ubranko :-)



 
reklama
ja jesli chodzi o buty to od dawna kocham "emu" i bede w ciazy w nich chodzila, mam z reszta niezla artylerie "emu" ze 12 par :X ( nie kupuje oryginalnych emu, bo sa e skory, a ja skory nie nosze niczego co wymagalo cierpienia innego stworzenia) widze ze duza czesc was tez chce "emu". JA POLECAM MOOOOCNOOOO!
kurtka...nie wiem...wie ze hm jest drogi i sie w sumie nie oplaca na ciaze wywalac tyle kasy....ja mam jeszcze z hm taki wiekszy plaszcz ktory napewno bedzie dobry nawet w zaawansowanej ciazy, ale bede wygladala jak baryła a nie kobieta w ciazy :(

co do emu wiecie co wam powiem? kupilam malutkie emu dla dziewczynki, identyczne jakie ma mama :p jak to bedzie dziewczynka to bedziemy razem chodzily :) nie moglam sie powtrzymac :p


haha ja też już kupiłam małe emu dla dziewczynki jak coś :-p nie mogłam się oprzeć... a nawet myśle, że jakby się uparł to i na chłopaka będą :rofl2:



...a jeśli chodzi o zapeszanie to ja w to tak pól na pół... troszeczkę się boję, ale odganiam od siebie złe myśli i powolutku kompletuje. Nie wiem czy za miesiąc np. nie będę leżała w szpitalu (odpukać) czy za ileś... różnie może się stać, a wtedy co zrobię? Jakby się uparł to wszystkiego znajdzie plusy i minusy... czekam, aż się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka i jazda z zakupami haha Musimy myśleć pozytywnie :-)
 

Załączniki

  • 709676984.jpg
    709676984.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 25
haha ja też już kupiłam małe emu dla dziewczynki jak coś :-p nie mogłam się oprzeć... a nawet myśle, że jakby się uparł to i na chłopaka będą :rofl2:



...a jeśli chodzi o zapeszanie to ja w to tak pól na pół... troszeczkę się boję, ale odganiam od siebie złe myśli i powolutku kompletuje. Nie wiem czy za miesiąc np. nie będę leżała w szpitalu (odpukać) czy za ileś... różnie może się stać, a wtedy co zrobię? Jakby się uparł to wszystkiego znajdzie plusy i minusy... czekam, aż się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka i jazda z zakupami haha Musimy myśleć pozytywnie :-)

Wydaje mi się ze to razej chodzi o nasze uczucia, jakby cos poszło nie tak. Trudno, żeby kupowac wszystko po urodzeniu.Albo męzowi to zostawić. Już go widzę z szaleństwem w oczach w sklepie...:-D:-D:-D
 
nie jest za wcześnie, zwłaszcza, że naprawdę niewiele z nas stać na to, żeby finansowo i fizycznie dać radę w 9 miesiącu chodzić po sklepach, wszystko kompletować na już, składać i rozkładać :) to naprawdę duży wydatek żeby za jednym razem wszystko kupić :) a zostawić mężowi tą przyjemność???? dla niego to męka :)) a dla nas?:D sama przyjemność :)))
 
Wierzycie w to, że wcześniejsze kupowanie ciuszków, wózka i innych potrzebnych rzeczy dla malutkiego człowieczka zapeszają ? Mnie też już kusi, żeby kupić coś dzidziusiowi, ale wszyscy z najbliższych mi to odradza i mówią, że to przynosi pecha przed porodem :/
W takim razie, jak się dzidziuś urodzi, mam od razu biegać po sklepach i szukać ubranek ? A znajdę na to czas ? Ach... A co jeśli dzidziuś urodzi się wcześniej?
Ach... Nigdy nie wierzyłam w przesądy, ale fajnie byłoby mieć jakiś ciuszek, który czekałby na dzidziusia i móc patrzeć na niego i wyobrażać sobie, że za niedługo ubiorę maleństwo w małe ubranko :-)




Ja zaczynam powoli kupować rzeczy i dostaję trochę od koleżanek, ponieważ nie stać mnie na taki wydatek jednorazowo i to przed rozwiązaniem, wczesniej się powstrzymywałam, ale teraz gdy robię się coraz większa, to powolutku zbieram ekwipunek, zabobonami proszę się nie przejmować:-) buziiii
 
Wydaje mi się ze to razej chodzi o nasze uczucia, jakby cos poszło nie tak. Trudno, żeby kupowac wszystko po urodzeniu.Albo męzowi to zostawić. Już go widzę z szaleństwem w oczach w sklepie...:-D:-D:-D
Nie wiem czy Mój się nadaje hehehe żartuje:-) Ale ostatnio przy zakupie butów chciał kupić na roczne dziecko... a jak mu pokazywałam ogrodniczki o rozmiarze 56 to zdziwiony, że "przecież za duże będzie!" haha ja już go nie ogarniam czasami :-):rofl2:
 
Wierzycie w to, że wcześniejsze kupowanie ciuszków, wózka i innych potrzebnych rzeczy dla malutkiego człowieczka zapeszają ? Mnie też już kusi, żeby kupić coś dzidziusiowi, ale wszyscy z najbliższych mi to odradza i mówią, że to przynosi pecha przed porodem :/
W takim razie, jak się dzidziuś urodzi, mam od razu biegać po sklepach i szukać ubranek ? A znajdę na to czas ? Ach... A co jeśli dzidziuś urodzi się wcześniej?
Ach... Nigdy nie wierzyłam w przesądy, ale fajnie byłoby mieć jakiś ciuszek, który czekałby na dzidziusia i móc patrzeć na niego i wyobrażać sobie, że za niedługo ubiorę maleństwo w małe ubranko :-)

Ja tam nie wieze w takie przesady. W pierwszej ciazy jeszcze zanim zaszlam w ciaze to kupowalam ciuszki haha i jakos mi to pecha nie przynioslo. Teraz tak nie szaleje czekam az sie dowiem plec. Jak bendzie dziewczynka to sobie poszaleje z zakupami a jak chlopak to mnie bo wszystko bendzie mial po starszym bracie :-)
 
haha ja też już kupiłam małe emu dla dziewczynki jak coś :-p nie mogłam się oprzeć... a nawet myśle, że jakby się uparł to i na chłopaka będą :rofl2:



...a jeśli chodzi o zapeszanie to ja w to tak pól na pół... troszeczkę się boję, ale odganiam od siebie złe myśli i powolutku kompletuje. Nie wiem czy za miesiąc np. nie będę leżała w szpitalu (odpukać) czy za ileś... różnie może się stać, a wtedy co zrobię? Jakby się uparł to wszystkiego znajdzie plusy i minusy... czekam, aż się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka i jazda z zakupami haha Musimy myśleć pozytywnie :-)


piekne sa te emusie! ja mam rozowe wiec chlopcu zrobilabym duza krzywde! :p
 
reklama
Do góry