reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

Tsarina - ja też będę mieć teraz córeczkę. Pewnie że warto mieć choć 1-2 sukieneczki. Latem w upała sukienusia, pampers i do przodu ;-) Poza tym na chrzest małej w spiochy nie ubiorę ;-) a planujemy w lipcu.
Przy synku też miała wiele par spodenek i w drugim miesącu ubierałam go już nie tylko w pajacyki i spioszki. Wiadomo najwygodniejsze są body, spioszki i pajacyki ale ja mialam spodenki bawełniane z rozpinanymi nogawkami super wygodne. Czasami warto nawet takiego maluszka ubrać inaczej ;-)
 
reklama
A ja dziś byłam na drobnych zakupach w TESCO, polecam wszystkim bo jest wyprzedaż ubranek dla dzieciaczków, kupiłam dwa ręczniki za 11 i 12 zł, 2 pary bodziaków za 8.70, 6 par białych skarpeteczek za 13 zł.
 
a to jeszcze kupiłam i nikt mi nie powie, że powinnam unikać zabawek, bo dostane w prezentach. To jest grubaśna misia zabawka z pozytywką!

A w tym rożku się zakochałam,

z ubranek mam też kilka, ale to zwykłe i bez nadruków, jak kupie wyjściówki to wrzuce
A ja sie zastanawiam czy wogole bedę korzystać w maju z rożka skoro bedzie tak ciepło
 
no wlaśnie różek, kupować czy nie??moją uwagę przykuł też śpiworek do spania (TESCO - 26zł) ale czy nie będzie za ciepło na to??
a w czym będziecie wynosić dzidziusia ze szpitala (tak wogle to ja mam nadzieję ze strajki się u nas do tego czasu skończą, bo wszystkich pacjentów odsyłają 40 - 70 km do innych szpitali)
ja myślałam o wyniesieniu dziecka w gondoli, bałabym się schodzić po schodach z takim malusim stworzonkiem na rękach
 
guska35- w programie mamo to ja, byl poruszany temat spiworkow dla dzieciaczkow, i stanowczo je odrfadzano, w ziwazku z tym , ze dziecko moze cie do niego z sunac i poprostu udusic, wiem ze brzmi to tragiccznie, ale taka jest prawda, ja nie ryzykowalabym z zakupem takiego spiworka. a pozatym to dziecko bede wynosic w foteliku, bo pewnie maz przyjedzie po nas samochodem :)

patusia- a ty idziesz dzis na zakupy, czy bedzies sie kurowac w domku??
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja również nie będę szaleć bo ma być dziewczynka:) więc mam sporo po starszej córci.większy zakup to wózek,bujaczek no i trochę drobiazgów:)))
 
Do góry