reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Witam szafkowe mamusie,
administracja Babyboom - BabyBoom dostała zgłoszenie o łamaniu regulaminu w tym wątku.

Widzimy ,że z jakiś powodów przeniosłyście się z innego portalu.
Sprawa między Wami nie została w 100% wyjaśniona stąd emocje jakie pojawiły się na początku, bo jak widać nie miały ujścia u źródła.
Mimo to prosiłabym o spokojniejsze wyrażanie emocji i nie obrażanie innych . My też posiadamy regulamin.
Regulamin forum - Forum BabyBoom

Chcielibyśmy byście mogły zostać na naszym forum i w miarę możliwość szybko zapomniały o powodach przenosin a mogły rozmawiać o rzeczach przyjemniejszych dotyczących waszej codzienności.

Zaproponowaliśmy osobie z waszego poprzedniego forum , by (o ile chce kontynuować dyskusję z Wami dotyczącą nieporozumienia) robiła to na forum gdzie sprawa została rozpoczęta.

Widzę ,że część z Was została czasowo zablokowana więc zasugerowałam by odblokować Wam dostęp do poprzedniego forum.

Nie chcielibyśmy by wasz watek zaczynał się od kłótni.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julkowa dzieki za pomoc ;-)
Kejsi wpisała sie do grupy sama gdy ta była jeszcze publiczna teraz jest już zamknięta i tylko na zaproszenie ;-)
A więc zapraszam na swobodne pogaduszki do grupy ;-)

Już i tu nas Chrupa dopadła
Na tą kobietę nie ma silnych ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zaproponowaliśmy osobie z waszego poprzedniego forum , by (o ile chce kontynuować dyskusję z Wami dotyczącą nieporozumienia) robiła to na forum gdzie sprawa została rozpoczęta.

witamy Administrację :) wow, jak miło i przyjemnie :) HURRRRRRA! i szacunek do użytkowniczek i wyjaśnienie problemu :)
Szacuneczek, podoba mi się tu :)

Dziękujemy za sugestie w kierunku "uprzejmie donoszącej" aby wróciła skąd przyszła :) Pozdrawiamy ;)

P.S. a jednak stare nawyki zostają hahahaha strzela z ucha gdzie się da ;)
 
Kurczę, ile tu się dzieje, nie nadążam z czytaniem:-)
Muszę chyba dać dzieciom coś na wyciszenie, żeby dały matce zająć się poważnymi sprawami;-)
 
Witam szafkowe mamusie,
administracja Babyboom - BabyBoom dostała zgłoszenie o łamaniu regulaminu w tym wątku.

Widzimy ,że z jakiś powodów przeniosłyście się z innego portalu.
Sprawa między Wami nie została w 100% wyjaśniona stąd emocje jakie pojawiły się na początku, bo jak widać nie miały ujścia u źródła.
Mimo to prosiłabym o spokojniejsze wyrażanie emocji i nie obrażanie innych . My też posiadamy regulamin.
Regulamin forum - Forum BabyBoom

Chcielibyśmy byście mogły zostać na naszym forum i w miarę możliwość szybko zapomniały o powodach przenosin a mogły rozmawiać o rzeczach przyjemniejszych dotyczących waszej codzienności.

Zaproponowaliśmy osobie z waszego poprzedniego forum , by (o ile chce kontynuować dyskusję z Wami dotyczącą nieporozumienia) robiła to na forum gdzie sprawa została rozpoczęta.

Widzę ,że część z Was została czasowo zablokowana więc zasugerowałam by odblokować Wam dostęp do poprzedniego forum.

Nie chcielibyśmy by wasz watek zaczynał się od kłótni.

Pozdrawiam

o boziu - to jednak istnieją moderzy z krwi i kości????

wraca mi wiara w ludzi

bardzo dziekuję bestyjo tylko z nicku:) i dziekujemy za ciepłe przyjęcie.

my tu po prostu chcemy ze soba pogadac, bo zamy sie z innego forum/portalu, gdzie nam się zamykało buzie (chociaz ja do tej pory nie wiem dlaczego - mialam tylko 1 warna, a blokuje sie czlowieka jak ma ich 10:/)

ale nic to - tu oddychamy i juz nie bediemy sobie zawracac glowy tatymi sprawami:)


aaaa, i przepraszam(y) za wciągnięcie moderacji babyboom w tą naszą sprawę - te osoby tak mają - bardzo wkładają nosek gdzie nie trzeba i ciesze się ze w tak kulturalny sposób nosek został przycięty

pozdrawiam i nadal oddycham pełną klata:-D
 
Witam szafkowe mamusie,
administracja Babyboom - BabyBoom dostała zgłoszenie o łamaniu regulaminu w tym wątku.

Widzimy ,że z jakiś powodów przeniosłyście się z innego portalu.
Sprawa między Wami nie została w 100% wyjaśniona stąd emocje jakie pojawiły się na początku, bo jak widać nie miały ujścia u źródła.
Mimo to prosiłabym o spokojniejsze wyrażanie emocji i nie obrażanie innych . My też posiadamy regulamin.
Regulamin forum - Forum BabyBoom

Chcielibyśmy byście mogły zostać na naszym forum i w miarę możliwość szybko zapomniały o powodach przenosin a mogły rozmawiać o rzeczach przyjemniejszych dotyczących waszej codzienności.

Zaproponowaliśmy osobie z waszego poprzedniego forum , by (o ile chce kontynuować dyskusję z Wami dotyczącą nieporozumienia) robiła to na forum gdzie sprawa została rozpoczęta.

Widzę ,że część z Was została czasowo zablokowana więc zasugerowałam by odblokować Wam dostęp do poprzedniego forum.

Nie chcielibyśmy by wasz watek zaczynał się od kłótni.

Pozdrawiam
hmmm duzo by tu wyjasniac w tej sprawie :tak:
ogólnie ja jako stała forumowiczka bb moge zaręczyc za dziewczyny :tak: nie chodzi tu o zadne łamanie regulaminu za wulgaryzmy itp jedynie za wolność słowa.
choćby za to ze pisały o czyms innym w watku który tego nie dotyczył,dostawały ostrzeżenia (werny) miały inne zdanie niz moderator,uwagi do nich na forum też były karalne.,wklejenie linków również
Tak o to m.in. karało sie użytkowniczki na forum szafka.pl :-:)-:)-( to one były wyzywane i ponizane przez samych moderatorów (m.in. osoba tu do was donosząca) nawet jest tu jedna wypowiedz tego byłego pseudo moderatora.
Teraz próbuje nas wygryź i namieszać tu ,widocznie nadal czuje władzę:-:)-(przykre to ale z tym sie nie wygra:no::no:
szkoda ze nie wspomniała do was o tym:-(
Z drugiej strony dziekujemy za zainteresowanie i chęć pomocy :tak:
 
reklama
Do góry