reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

reklama
mysle ze moderacja szafkowa moze sie teraz na powyzszym przykladzie duuuuzo nauczyc, oj duzo - wiem ze czytacie wiec sie przy okazji UCZCIE!! tak sie załatwia sprawy -pełna klasa i kultura. i pisze to nie dlatego ze pani moderka pognała chrupa, ale za to w jaki sposób przedstawiła swoje zdanie i ze wczuła sie w nasza sytuację i intencje

tak btw - to się nazywa empatia... a tego na szf. brakuje:(
 
mysle ze moderacja szafkowa moze sie teraz na powyzszym przykladzie duuuuzo nauczyc, oj duzo - wiem ze czytacie wiec sie przy okazji UCZCIE!! tak sie załatwia sprawy -pełna klasa i kultura. i pisze to nie dlatego ze pani moderka pognała chrupa, ale za to w jaki sposób przedstawiła swoje zdanie i ze wczuła sie w nasza sytuację i intencje

tak btw - to się nazywa empatia... a tego na szf. brakuje:(


hahha oni sie NAUCZA dobreeeeeeee:D
 
Bestyjo ja ze swojej strony zapewniam, że łamac regulaminu nie zamierzam świadomie. Respektuje regulamin i dziekuję, za kulturalne i ludzkie podejście do naszej wolności nie okraszone stosem warnów.

Dziekuję za taką normalną, ludzką wypowiedź :)
 
Ooo no proszę i istnieją jeszcze normalni administratorzy :)


To że szafka nie działa żadna nowość :D

Administratorzy może powinni włączyć google i więcej poczytać o działaniu owych portali ...
 
Ostatnia edycja:
hejka

widzę że troll się władował na chwilę do wątku ale został wypędzony - słusznie :)


bardzo podoba mi się pouczanie i cytowanie przepisów przez kogoś kto sam notorycznie je łamie ( tak to ja mam skany wszelkich zmian w regulaminie ) nie mówiąc o poparciu przez serwis ( podstawowym przepisem jest wysłanie zawiadomienia do wszystkich zarejestrowanych użytkowników o zmianach w regulaminie i prośby o ponowne jego zatwierdzenie bądź jeśli nie zgadzamy się na zapis - usunięcie konta, co zostało wielokrotnie zlekceważone gdyż zmiany były za każdym razem gdy powstawała afera - oczywiście na plus modów )

nie wspomnę już o łamaniu podstawowego prawa człowieka jakim jest wolność wypowiedzi oraz prawo do własnego zdania co na tamtejszym portalu do dzisiaj jest uważane za podstawę do warana bądź blokady konta ( nie tylko na forum ale i w serwisie co ukazuje kolejne łamanie przepisów )


dodatkowo brak dostępu do własnych danych podczas blokady - kolejne łamanie praw człowieka. Brak możliwości usunięcia konta bądź danych zawartych np. w opisie - wiele osób ma tam podane nr komunikatora, nr bankowy itp - co podczas blokady jest obwarowane zakazem dostępu.


Inna sprawa - nakładanie blokad bez rzeczowej informacji mailowej za co itd. - otrzymuje się powielaną dla wszystkich informację, nie popartą dowodami. Dodatkowo wszelkie wątpliwości są przez administrację pomijane - panuje zasada : My = wszechwiedza, inni = nasi podwładni uzależnieni od naszego widzi mi się...


O zapisach regulaminu nie wspomnę takich jak wszechwładza moderatorów oraz brak możliwości publicznej, sensownej oceny ich działalności - wszelkie uwagi są wyrzucane a zapis o kierowaniu ich do samego zainteresowanego to jak zgłosić opryszkowi że wiemy o jego przestępstwie i nie podoba nam się - efekt jest jasny - eliminacja zagrożenia za wszelką cenę...

to tyle ode mnie :)
 
witam:-)
widze że Bestyja mnie uprzedziła...:-p

więc mało mam do dodania od siebie..
więc powiem tylko że ja jestem waszym moderatorem, i w razie problemów możecie się zgłaszać do mnie
"mamy wędrowniczki" to wątek właśnie dla mamuś które przychodzą do nas grupkami z innego forum więc trafiłyscie właściwie:tak:

no i regulamin niestety też mamy , którego trzeba przestrzegac- posta pod postem pisac nie można ;-)
już wszystkie połączyłam.. mam nadzieję że wiecej nie będę musiała..
nie zamierzamy wam "chuchać za głową" ale prosimy o kulturkę i spokój

mam nadzieję że tu bedzie wam się dobrze pisało i nie bedzie żadnych kłótni:tak:

Pozdrawiam
 
reklama
ViKamciaG bardzo dziękujemy za miłe powitanie, przypomnienie o regulaminie i przepraszamy. Jesteśmy dorosłe i nie mamy zamiaru świadomie go łamać, mało tego nigdy też nawet na poprzednim forum nie robiłyśmy tego z premedytacją, ale pewnie juz 'wsiakłaś' w ten temat. Łapy wszechobecnej tam cenzury i 'władzy' dosięgnęły nawet tutaj. Pewnie teraz jakbyśmy dostały tu ostrzeżenia, każda miałaby świadomość że były słusze i widząc wasze podejście otrzymałybysmy zapewne obszerne wyjaśnienia. Pozdrawiam i wierzę oraz obiecuje bezproblemową współpracę :)
 
Do góry