reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Napewno zrobi te kotleciki, może jutro ;)
Uwielbiam wszyskie, a niemięsne namiętnie. Pomysłów na szczęście mi nie brakuje.
Już robiłam kalafiorowe, brokułowe, jajeczne, ziemniaczane, ziemniaczane z serem żółtym, ziemniaczane z kapustką kiszoną. Miam mniam, jak to by powiedziało moje dziecko :)
 
reklama
BA. Kotlety to jeszcze nic! Gdybyś kochana wiedziała na ile sposobów potrafie poktraktować biszkoptka :)
 
No proszę prosze chwilkę mnie nie było a tu takie rarytasy :tak:
Vel Chrupek czytaj ,czytaj a przekonasz sie jak moze fajnie byc na forum bez waszych głupich bezpodstawnych uwag:tak: gdzie mozna pisac o wszystkim bez obawy ze nie na temat:tak:
Co do kotlecików to ja mam swoje ulubione grzybowe(pycha z barszczykiem):tak: i kalafiorowe:tak:
 
Cholerka :/ Poniosła mnie z muffinami...swoją drogą żadne nafaszerowane chemia paczki tylko włąsny przepis( znaczy weryfikowany przez me blogowe pociotki) mam 60szt :)
CHRUPA się pojawiła :D Miło ;p

I znowu to samo: cytowanie!! Mogłabyś wymyślić coś innego, od siebie. I nie unoś się, że jesteś też prywatną osobą, na forum jesteś/byłaś MODEREM i wielokrotnie to podkreslałaś. Uwagi do moderów na priv...pamietasz? Może Ci skopiować jakaś 'mądra' była??? Tylko cytowałaś, a jak zapytałam czy nie masz własnego rozumu to bach! na czarną listę! Wtedy to byłaś prywatna, bo nie potrafiłaś odpowiedzieć rozsądnie. Bo tak prościej, dać warna, czarna liste i cytować, zero wysiłku w myślenie. Usuwanie skutku nie przyczyny. Teraz patrząc na szafkę to jak pole bitwy...pusto i głucho. Kupki i zupki. Te co zostały, albo mają forum w D, albo boją sie pisać. Straszysz pozwami? Może podesłac Ci skany zmian w regulaminie zastosowanych juz PO zatargu z Tobą? Jak ze strachu wszystko zmienialaś, zeby było na Twoje? Tylko zapomniałaś, że ŻADEN regulamin nie działą wstecz, a każda Twoja zmiana jest odnotowana na dole posta :) /Takie coś: ostatnio zmieniany.... inne daty zdarzeń na screenach, inne daty po zminach regulaminu... szkoda z Tobą gadać, bo i tak nic nie dotrze ;p

A swoją drogą musialo bardzo Cię dotknąć że się tu pojawiłaś :) Uderz w stół a nożyce się odezwą, tak to było?? Zawsze nadinterpretacja była Twoją mocną i ulubioną cechą. Tyle, bo szkoda mi klawiszy ;p

Babeczki tylko te świeże, nie podsuszone jak chrupki, wyszło tak: To dwie blaszki czyli 24szt:

muff.jpg


Te muffinki są w misce, dlatego tak słabo widać :/

A co do obiadku to mam od wczoraj pierogi z mięsem ;p
 
już naprawiłam błędy ;-) jesteście oczywiście wszystkie zaproszone ;-) grupa jest prywatna więc będzie można spokojnie popisać bez szafkowych moderatorów ;-) jeśli kogoś pominełam z góry przepraszam i proszę o zgłaszanie się ;-)
 
Widziałyście ile mamy odwiedzin w tym temacie?? :D Inwigilacja działa ;p

Ps. załozyłam dwie dyskusje w grupie... teraz kolej na Was :)
 
Ja zatem sie żegnam z wami:tak:
Dziekuje za zaufanie i zaproszenie do grupy :tak:ale wiem ze nie dam rady :-:)-D z czasem na czytanie i bycie z wami na bieżąco :tak:
Bawcie sie dobrze i uzywajcie sobie:tak:
zaglądajcie tu czasem na otwarty zeby wpisać jakieś nowe uwagi odnosnie szafki:tak:
chetnie w wolnej chwili powymieniam z wami poglady:tak: na ten temat:tak::-D
Ps. w grupie macie kejsi ,a nie zauważyłam zeby tu sie udzielała:tak:?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry