reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

reklama
dziss, na komentarze pod zdjęciami też mam blokadę, żaaaaaałosne to jest przysięgam:/

ja tez! po prostu nie mozesz sie wypowiadac - to jest powiazane:D

olej!



aaa, tak mi sie przypomniało - czy to prawda ze na szace sa dziewczyny tuningujące ciuszki?? ze jest jakas laska co nakleja na zwykłe ciuchy aplikacje z hello kitty i sprzedaje jako oryginal:D
 
Ostatnia edycja:
staram się wyluzować w tej sprawie, ale cięęęęęęęęężko mi to idzie:D

ps. ooo, małż chyba wyczuł mój nastrój, właśnie wrócił z pracy i kupił moje ulubione winko po drodze:D
 
mi się podobają te ubranka co ostatnio dorwałam - sukieneczka używana za 60 zeta....

no i te malowane rzeczy ale nie chodzi o własne pomysły ale zerżnięte żywcem postacie kubusia itp. - mimo że należy mieć licencję do sprzedawania takich wyrobów ale niektórzy na to leją :/
 
reklama
Do góry