reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

no moim zdaniem rzeczone kółko dało się poznać przy wątku babyshoppingowym, a już w ,,i jak tu pomagać,, to na maksa

chyba, że to moje subiektywne odczucia (a zwykły szarak nie może, jak moderator, wyrażać głośno swoich opinii, a już z nickami to by podchodziło pod oszczerstwo;-))


ale ja ani razu na babyshoping nie byłam:( a i jak tu pomagac - tez tylko 2 pierwsze strony czytałam:( no nic, zostaje mi sfera domysów:D
 
reklama
Witam :)
Ostatnie kilka dni miałam zawalonych i nie siedziałam przed kompem, a tu widzę że mnie sporo ominęło hehehe ;)
Widzę że już śpicie, i ja tez idę, dobranoc, do jutra :)
 
Dziewczyny, tak mi chodzi po głowie jakaś fanaberia :) nie mylić wsza ;) haha chociaż już sama nie wiem ;)
A ja też mam fanaberię popisac Wam słów kilka na dobranoc, wierząc w Wasza inteligencję. Ardhara i paolka jest mi bardzooo pomocna w tych wymysłach ;)

M.N. iejsza nie jest, raczej większa i zalewa się betonowymi łzami, bo suplement diety uciekał sprzed nosa...

Dobranoc kobietki :*
 
Dzień dobry... gaduły :) ja już w pracy

Rozbrajają mnie te wasze awatary, wczoraj wchodzę a tu kamilak86 straszy ;D dzisiaj wchodzę i szok, aż ciarki przeszły... nboo.. nieee to na szczęście Ardhara :)
 
I w końcu dotarłam:) Melduje się Motylek09 :)
Najpierw miałam problem z rejestracją a później była globalna awaria internetu OMG :shocked2:
No a teraz musiałam przelecieć 21 str wątku :)
 
Hipcioo ( czy jakoś tak ) :) gdzieś pytała co się stało z MARAKESZ otóż założyła forum które zmieniło się w sektę :D I sobie tam siedzą i tyłki nawzajem obrabiają :) Dużo ich tam już nie zostało bo tylko najbardziej wytrwałe (czyt.silne psychicznie)

netka_an napisz do mnie na PRV bo nie mogę Cię odnaleźć :D
 
reklama
A ja też mam fanaberię popisac Wam słów kilka na dobranoc, wierząc w Wasza inteligencję. Ardhara i paolka jest mi bardzooo pomocna w tych wymysłach ;)

M.N. iejsza nie jest, raczej większa i zalewa się betonowymi łzami, bo suplement diety uciekał sprzed nosa...

Dobranoc kobietki :*


co wy kombinujeta jeszcze:)

i kto sie zalewa łzami betonowymi:D

motylu juz piszę
 
Do góry