reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

heh, tak sobie pomyslałam ,ze naprawde zaraz bedzie nas tu wiecej niz na szafce - bo sie wiecej dziewczyn owazy napisac cokowliek bez strachu, ze za przysłowiowa już d..ę dostaną warna bana i co tam jeszcze dziewczynom przyjdzie do glowy:D
 
reklama
najciekawsze jest to, że wszelakie działania moderatora to jego chęć a nie obowiązek! matko, ile razy ja na szafie pisałam do kogoś pw z prośbą, aby edytował swojego posta, bądź go usunął, gdyż łamie regulamin i będę musiała dać warna! ale nigdy nikomu tak chamsko nie machnęłam warna, zwłaszcza że wiadomo, co to jest te dziesięć ostrzeżeń, można megaszybko nazbierać!

tym bardziej dziwi mnie takie postępowanie, taka chęć wzbudzenia powszechnej niechęci, ta kobieta musi mieć ogromne poczucie skrzywdzenia przez los, bądź ogromne kompleksy i pokazywanie swojej władzy musi ją nie wiem, podniecać?! po co tak robić? miło jej tak teraz, że tyle ludzi jej nie lubi?! nooo, albo siedzi w swojej malutkiej norce, zaciera rączki i chichocze - aaa, dobrze im tam:]
 
najciekawsze jest to, że wszelakie działania moderatora to jego chęć a nie obowiązek! matko, ile razy ja na szafie pisałam do kogoś pw z prośbą, aby edytował swojego posta, bądź go usunął, gdyż łamie regulamin i będę musiała dać warna! ale nigdy nikomu tak chamsko nie machnęłam warna, zwłaszcza że wiadomo, co to jest te dziesięć ostrzeżeń, można megaszybko nazbierać!

tym bardziej dziwi mnie takie postępowanie, taka chęć wzbudzenia powszechnej niechęci, ta kobieta musi mieć ogromne poczucie skrzywdzenia przez los, bądź ogromne kompleksy i pokazywanie swojej władzy musi ją nie wiem, podniecać?! po co tak robić? miło jej tak teraz, że tyle ludzi jej nie lubi?! nooo, albo siedzi w swojej malutkiej norce, zaciera rączki i chichocze - aaa, dobrze im tam:]

no jak siedzi w małej norce jak stoi na baczność:D
 
najciekawsze jest to, że wszelakie działania moderatora to jego chęć a nie obowiązek! matko, ile razy ja na szafie pisałam do kogoś pw z prośbą, aby edytował swojego posta, bądź go usunął, gdyż łamie regulamin i będę musiała dać warna! ale nigdy nikomu tak chamsko nie machnęłam warna, zwłaszcza że wiadomo, co to jest te dziesięć ostrzeżeń, można megaszybko nazbierać!

tym bardziej dziwi mnie takie postępowanie, taka chęć wzbudzenia powszechnej niechęci, ta kobieta musi mieć ogromne poczucie skrzywdzenia przez los, bądź ogromne kompleksy i pokazywanie swojej władzy musi ją nie wiem, podniecać?! po co tak robić? miło jej tak teraz, że tyle ludzi jej nie lubi?! nooo, albo siedzi w swojej malutkiej norce, zaciera rączki i chichocze - aaa, dobrze im tam:]
no własnie nigdy ani jedna ani druga w prosty sposób nie zwróciła sie tylko ciach i w kółko to regulamin i regulamin:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry