reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

dziewczyny kilka pytań do was - tak z innego tematu

1. do którego tygodnia bierze się kwas foliowy ?
2. czy napinanie się brzucha na dole ( nie całego ale części ) oznacza coś złego czy to normalne i co może być tego powodem ?
dodam że to 19 tydzień...
ja brałam do 3mc
co do napinania to lepiej od razu pytac lekarza
 
reklama
Ardhara;6598541]dziewczyny kilka pytań do was - tak z innego tematu

1. do którego tygodnia bierze się kwas foliowy ?

JA BRAŁAM DO KONCA BO BYŁ W SUPLEMENCIE DLA CIEZARNYCH

2. czy napinanie się brzucha na dole ( nie całego ale części ) oznacza coś złego czy to normalne i co może być tego powodem ?
dodam że to 19 tydzień...
BRZUCH NIE POWINIEN CI SIE STAWIAC - O 14-15 TYGODNI ZA WCZESNIE - nospa, lezec w spokoju i do lekarza!

a widziałam wasze brzuchowe foto - no slicznie:):tak:


tyle że to nie jest typowe stawianie się bo to pamiętam :D zastanawiam się czy to może być tak że kropek się jakoś tam wypycha bo w sumie jak pomacam to znika :/ no i jest to np. po lewej stronie albo innym razem po środku

sama nie wiem

w czwartek usg a 10 wizyta u gina to się zobaczy ( niestety wcześniej nie da rady )
 
dziewczyny kilka pytań do was - tak z innego tematu

1. do którego tygodnia bierze się kwas foliowy ?
2. czy napinanie się brzucha na dole ( nie całego ale części ) oznacza coś złego czy to normalne i co może być tego powodem ?
dodam że to 19 tydzień...

Ja kwas brałam do 4 miesiąca, podobno tak się powinno, ale wiadomo co lekarz to inna opinia, brałam 3 miesiące przed ciążą, nie wiem czy to miało jakiś wpływ, ale kazał odstawić.

Mi tez brzuch się tak robił, panikowałam cały czas i zamiast co miesiąc na wizytę jeździłam co 2 tygodnie, zawsze było wszystko ok.

Proponuje jednak udać się do lekarza, bo to przede wszystkim do niego powinnaś mieć zaufanie i to on powinien po badaniu Cie uspokoić. trzymam kciuki, wszystko będzie ok:)
 
dziewczyny kilka pytań do was - tak z innego tematu

1. do którego tygodnia bierze się kwas foliowy ?
2. czy napinanie się brzucha na dole ( nie całego ale części ) oznacza coś złego czy to normalne i co może być tego powodem ?
dodam że to 19 tydzień...
Co do kwasu mozna barc nawet do konca ciazy minimum 3 miesiace.
Napinanie sie to skurcze macicy cwiczy przed porodem powinny byc krotkie i bezbolesne;)
 
Ardhara tak jak pisze netka... za wcześnie i polecam nospe również, jak mocno się stawia to wez forte, albo dwie, ja od 13 tyg byłam na nospie 2 razy po2 dziennie. Zarzuc sobie jeszcze magnez najlpeij ten dla kobiet w ciaży ...sprawdziłam, bo jeszcze posiadam...przeterminowany :D... LAKTOMAG z B6. wstrętny bananowy i wielkie tabsy, ale mnie to ratowało przez prawie 30tyg :D

a kwas foliowy ...zabij nie pamietam, ale wiem, że dwa cykle przed, a po to juz nie pamietam, miałam tyle tych leków, że nie wiem.

Co do tutejszego regulaminu: nie zamierzam go olewać, jednak mam nadzieję, że jakieś nieświadome uchybienie nie będzie tak obwarnowane ( nowe słowko) jak na szafce. I mam ogromna nadzieje, ze nie ma tu moderów typu toksycznego denaturatka vel nbbo. Co do niej, pisałam już paolce, że dzieci to ona chyba nie ma, bo nic na ten temat nie słychac było, a to portal de facto mamuśkowy. W szafce ciuchy od 0m do 12 lat, obojga płci, albo zbierała je przez lata, albo ma 13 dzieci. Na szafie w opisie nr buta 36/37 co sugeruje osobe niską, i rozmiar 42/44 co wskazuje na osobę z nadwagą i to sporą. A jeśli się nie myle to ona leczy kompleksy 'zza firanki' bo jej nie widac i może w końcu byc kimś. Nadprogramowe kg redukuje ilością warnów, ot taka dietka na zakompleksione ego.


Która jeszcze nie ma blokady na szafce na forum i idzie ze mną na ploteczki zapytac lasek chętnych 'poczytać wolny wątek' która chce link tu z ciekawości, która z chęci bezuciskowej wypowiedzi, a która idzie poczytac i podkablować? :D nudno tam jakoś :-D
 
Ostatnia edycja:
co do tutejszego regulaminu: Nie zamierzam go olewać, jednak mam nadzieję, że jakieś nieświadome uchybienie nie będzie tak obwarnowane ( nowe słowko) jak na szafce. I mam ogromna nadzieje, ze nie ma tu moderów typu toksycznego denaturatka vel nbbo. Co do niej, pisałam już paolce, że dzieci to ona chyba nie ma, bo nic na ten temat nie słychac było, a to portal de facto mamuśkowy. W szafce ciuchy od 0m do 12 lat, obojga płci, albo zbierała je przez lata, albo ma 13 dzieci. Na szafie w opisie nr buta 36/37 co sugeruje osobe niską, i rozmiar 42/44 co wskazuje na osobę z nadwagą i to sporą. A jeśli się nie myle to ona leczy kompleksy 'zza firanki' bo jej nie widac i może w końcu byc kimś. Nadprogramowe kg redukuje ilością warnów, ot taka dietka na zakompleksione ego.
he heeeeeeeeee padłam na kolana :tak::-D
 
reklama
Do góry