reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Ja kupiłam tą z 3 części czyli ochraniacz, poszewka na podusię i poszwa na kołderkę. Chciałam jeszcze dokupić przybornik ale na zdjęciach jakiś taki małokieszonkowy się wydaje. Luka a masz ściągany ten pokrowiec na ochraniaczu?


Ko mi To mnie uspokoiłaś, że nie przepłaciłam - bo mój zestaw składa się z 5 części - to co Ty masz plus poduszka i kołderka.
Przybornik rzeczywiście jest wielki a kieszonek ma chyba 4 i to w dodatku małe - też mnie nie przekonał.
A z tym ochraniaczem to rzeczywiście idz koniecznie do sklepu wymienić tak jak radzi Szopka - bo u mnie też są suwaczki i wypełnienie się wyjmuje. Chyba sprzedali Ci jakiś ferelny egzemplarz...
 
reklama
Ja dzisiaj ide na jakies male pokupki, ale male - malusie moze kilka ciuskow i tyle...ale i tak strasznie sie ciesze :-):-):-)
za to w weekend...poszalejemy ;-)
 
Przed chwilą przyszła do mnie paka z zamówioną pościelą. Wprawdzie ja chciałam trochę inne kolorki, ale zostałam przegłosowana przez Męża i Weronikę. Mąż zarządził, że mała musi mieć żywe kolorki a nie jakieś tam wyblakłe, a Weronika kocha zielony kolor no i mamy pościel zieloną z kotkami (z firmy Mamo-Tato). No ładna jest, nie powiem.:-D
 
Dziagud obejzalam sobie posciel ktora zamowilas...fajowa,bardzo ladny kolorek...a sciany w dzidziusiowym pokoiku jaki kolorek?
A ja sobie chce dokupic do poscieli te przesieradlo z falbanka...bardzo ladnie to wyglada...
 
Anni jakie to wszystko słodziutkie.:-) Superowe po prostu. Ja może jutro wezmę się za aparat i też cyknę parę fotek moich nabytków. A wiecie co sobie uświadomiłam? Że nie mam prawie żadnych sweterków czy grubszych bluz dla Madziuli. Ot jeden cieniutki sweterek. Muszę dokupić jeszcze ze 2 sztuki.:eek:
 
anni ładniutkie:-)
Dzagud u mnie tak samo z tymi grubszymi. mama kupiła bluzę 62, ale ona jakaś duża, a tak to raczej nie mam cieplejszych na początek w razie czego:no: wszystko większe
 
reklama
Moniko
ja też chcę bujaczek z Fisher Price ale taką huśtawkę a nie leżaczek :happy:
Ale to co wkleiłaś tez podobno jest super.
 
Do góry