reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

reklama
Pycia, ja kupiłam i też mi się wydaje że kołderka jest dość spora, ale z drugiej strony przecież nie chodzi tylko o to aby okryć maleństwo od góry bo Ci się zaraz wykopie. Po to jest większe, aby poutykać na boki i w nóżkach. Tak mi się przynajmniej wydaje - ja tak będę robić.
 
Monika i tu Cię zdziwię! Wyobraź sobie, że przeniosłam swoje rzeczy na tę jedną półeczkę, której zdjęcie Wam załączyłam, a swoją "szafeczkę", która jest głębsza i na wysokość jakby 2-półkowa, zapchalam rzeczami małej. Jakoś się udało, choć jak mówię, większe rzeczy leżą w worach na pawlaczu. Po prostu jak będzie wyrastała to będzie stopniowa zmiana. Poza tym, jak się zmontuje łóżeczko, to będzie jeszcze szuflada, do której pójdzie cała pościel, kocyki, pieluchy itd. No i wtedy zwolni się jedna półka w szafie Weroniki. Bo widzicie moje drogie - ja swoje rzeczy mam na 1 skromnej półeczce, kilka spódnic w szafie teściowej i bieliznę w połowie szuflady. Mąż mieści się na drugiej półeczce i w drugiej szufladzie (plus pół mojej), a moje starsze dziecko ma własną - dość dużą szafę.:-D I gdzie tu sprawiedliwość??? No cóż, ja większość swoich rzeczy mam nadal u Babci, a tu trzymam tylko te w których chodzę obecnie. Gorzej jak przyjdzie zima i będą potrzebne grube swetrzyska, wtedy zainwestuję chyba w te pudła pod stołem.:-D
 
dzagud, tej twojej wyprawki to starczyłoby dla wszystkich czerwcówek na forum ;-)

Kachasek, pościel kupiłam u nas w w-chu w kajtusiu, własciwie to moja chrzestna fundowała, posciel kosztowała 150 zł. nie mam zdjęcia więc wklejam link na stronę. kolekcja Do Do beżowa
http://www.feretti.pl
 
Ja kupiłam tą z 3 części czyli ochraniacz, poszewka na podusię i poszwa na kołderkę. Chciałam jeszcze dokupić przybornik ale na zdjęciach jakiś taki małokieszonkowy się wydaje. Luka a masz ściągany ten pokrowiec na ochraniaczu?
 
ko mi ja też mam pościel feretti i z ochraniacza wyjmuje się wypełnienie bo ma zameczki w każdej części. Chyba faktycznie jakiś felerny zestwa ci się trafił - idź do sklepu i wymień na inny, bo to jednak ważna rzecz by móc uprać bez tego wypełnienia, bo prać pewnie dość często trzeba będzie a wypełnienie pewnie w praniu by się zniszczyło:tak:
 
reklama
Do góry