reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Efilo, ja się waham - nie wiem czy leżaczek czy huśtawkę. Na tą huśtawkę to mam ochotę już parę miesięcy. Chyba poczekam do powrotu do domu po porodzie i wtedy coś zamówię:-)
 
reklama
Efilo, ja się waham - nie wiem czy leżaczek czy huśtawkę. Na tą huśtawkę to mam ochotę już parę miesięcy. Chyba poczekam do powrotu do domu po porodzie i wtedy coś zamówię:-)


Moja mama kupiła wnusiowi tali leżaczek:

FISHER PRICE K2565 LEŻACZEK RAINFOREST WIBRACJE (189963586) - Aukcje internetowe Allegro
Jest super, tylko ciekawe czy maleństwu tez się tak spodoba :-) :-D


Czy któraś z Was kupiła już albo zastanawia się nad zakupem maty edukacyjnej? Jakie polecacie? :confused:

Ja się zastanawiam, ale prawdę mówiąc kompletnie nie wiem jaką wybrać :confused: Wybiorę się chyba do znajomej, bo ostatnio mówiła, że ma jakąś i że jest super, synek jest nią zachwycony - spiszę więc namiary i zobaczę ją w realu :-)
 
Szopka ja mam 2 - jedną jeszcze po Weronice a drugą dała mi koleżanka. Nie wiem dlaczego to się nazywa mata edukacyjna, bo tam są głównie różne rzeczy piszczące, bujające i szeleszczące. Nie wiem czy w związku z tym jest ważne jaką kupisz - wydaje mi się że tu się kieruje raczej własnym gustem i kieszenią.;-)
 
Dziewczynki

Gdzieś około 2-3 miesiąca ciąży zaczytywałam się w wątkach z hitami i kitami wyprawkowymi. I tam mamy strasznie chwaliły jakąś jedną konkretną matę. Jak znajdę to wkleję (chyba gdzieś to zapisałam na wszelki wypadek).
 
To ja się pochwalę swoimi "skarbami":
- pościele (niebieska i różowa po Weronice, zielona - nowa)

- rożek, przybornik (różowy) i pościel do wózka (żyrafki)

- kocyk

- ubranka kupione przeze mnie


- a tak wygląda "półka" z rzeczami Madzi - z przodu rzeczy najmniejsze, reszta z tyłu:
 
Pamięć jednak jest zawodna :zawstydzona/y:

Zapisałam sobie wnioski z tych maminych opinii, ale źle pamiętałam. Mamy pisały że od maty dużo lepsza jest zabawka z Little Tikes nazywająca się Muzyczny Ocean. Chwaliły ją wszystkie mamy, które to kupiły (a było ich dużo). Dobre jest w niej to że oprócz tego że zajmuje mniej miejsca niż mata to w dodatku jest bardziej rozwojowa (nadaje się także dla większego dzieciaczka) i podobno się nie nudzi.
Oto to cudo:
lt160Fa.jpg
 
reklama
Do góry