reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szafa malucha

Anni, nie szukałam najtańszej oferty więc tylko wklejam LINK do pierwszego lepszego sklepu w którym wtedy to znalazłam. Tam cena 115 zł.
 
reklama
Anni śliczne te ciuszki:-) .
Dzagud pościele śliczne ta zielona naprawdę śliczna, i ten kocyk, ubranka tez czadowe:tak: .

Ja wczoraj byłam na zakupkach takich ostatnich przed porodem, bo wszystko już mam. Zakupiłam smoczki, butelki, sudocrem, ceratkę z frotą do łóżeczka, teroopakowanie do butelek i krem Nivea na odparzenia. A więc wszystkie potrzebne rzeczy na początek mam już z głowy, teraz już mogę rodzić:-D .
 
Dzagud, pościel, ubranka, rożek i kocyk super. Masz "trochę" tych ubranek - ja mam może 1/3 tego :tak: :-D .

Efilo, ja mam coś podobnego jak ta zabawka z Little Tikes, tylko moja jest z Fisher Price - jeszcze po Adzie. I potwierdzam na przyjkładzie mojej Ady, że dzieci "lubią" takie bajerki.
Efilo, ja myślałam o tej huśtawce - FISHER-PRICE HUSTAWKA MORSCY PRZYJACIELE wys.15zl (191763549) - Aukcje internetowe Allegro

Ciekawa jestem czy jest fajna w realu, bo niestety jej nie widziałam.

Derylko, i podobny stojak do tego, co ty wkleiłaś też mamy (Ada dostała) i też bardzo go lubiła.
 
Kurcze jak tak czytam co piszecie to się zastanawiam czy też nie kupić jakiegoś leżaczka z zabawkami :tak: Mam leżaczek, ale nie ma przy nim żadnych bajerów - i może Zuzi będzie w nim poprostu nudno :confused:
 
wiesz Luka, to chyba wszystko zależy od dziecka. Jeśli jest grzeczne i cierpliwe, to nie będzie potrzebowało dodatkowych zabawek. Mojej przyjaciółki córeczka potrafiła godzinę leżeć na takim zwykłym i wystarczyła jej tylko obserwacja otoczenia, a z kolei moja Ada od razu się nudziła.
Dlatego ja zaczekam do "po porodzie" z zakupem - wtedy wybiorę.
 
Luka kup po prostu pałąk z zabawkami, na allegro masz takie co możesz montować na wóżkach, leżaczkai i fotelikach samochodowych, ja tak zamierzam zrobic. Tu masz link
 
Ani, Dzagud-Sliczne ubranka, Dzagud-ten dresik zolta bluza i rozowe spodenki jakbym znala, zagladam do szafki i okazuje sie ze mam cos takiego od mamy :-)
 
reklama
ubranka i posciele super baby!!!!!!!!!! a co do maty i zabawek edukacyjnych to roznie bywa bo dziecko moze to po prostu olac. ja mialam karuzele w lozeczku i Cyrylka wcale a wcale nia sie nie interesowala ani dzwiek pozytywki jej nie uspokajal.... nie wiem w sumie jak to sprawdzic ale moze u kogos znajomego.....
 
Do góry