reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Agik-masz 100% racje ja sie ciesze jak dziecko jak cos kupie Mikolajowi i widze jak on sie cieszy a potrafi sie cieszyc z czegos nowego,wole jemu kupic niz sobie w miare mozliwosci oczywiscie , a co do firmowek to nieraz naprawde mozna kupic fajne zeczy firmowe w niedrogo lub podobnych cenach ktora sie wacha 10zl to wiadomo zedoloze i kupie firmowki.Fakt niestac mnie na takie po 300 zl np buty.a tak mysle ze nawet jak by mnie bylo stac to niewiem czy bym kupila,moze jak by byl starszy i noga mu szybko nierosla.

Ja kupilam Mikolajowi kurtke na wiosne zdjecie w kleje puzniej bo zostawilam ja u rodzicow.
 
reklama
Agik a te dziewczyńskie buty to gdzie dokładnie widziałaś w Łodzi? Ja też muszę się zabrać za zakupy wiosenne:-) A te buciki co pokazujesz co bardzo ładne:-)
Ciuchy to ja pewnie kupię przez internet w Bonprix, już kilka razy tam zamawiałam i jestem zadowolona;-)
 
kingug, chyba w Realu na al.Włókniarzy, w sklepie firmowym Adidasa.
Było dość dużo rozmiarów tych dziewczyńskich, i powiem Ci, że słodko wyglądają w tej wersji różowej :tak:
 
Dziewczyny jak teraz ubieracie dzieci na spacery? jeszcze w zimowe kurtki, czapki i buty czy już wiosennie? Ja sama jeszcze chodze w zimowej kurtce więc i Laurę i Vaneske tez ciepło ubieram, w zalezności od pogody.
 
U nas juz cieplutko wiec Amelka chodzi na spacerki w kurteczce wiosennej lub bezrekawniku.Sweterka jeszcze nie zakladam bo czasem wiaterek zawieje chlodniejszy.Ale ostatnio bylo tak cieplusio ze zdjelam jej czape
 
My tez chodzimy jeszcze na zimowo.
Czapka, szalik i rękawiczki też.
Zimno jeszcze jak chol....ra, niech już będzie ta upragniona wiosna, bo mi sie dziecko zakisi w chałupie.
Jak są takie niepewne pogody, i wiatrzysko jak ostatnio wieje to w ogóle nie wychodzimy na dwór.:-(
 
Kotek my też jeszcze w wersji zimowej chadzamy. Niestety :-( Ale słyszałam, że od kwietnia ma być 20 stopni i tego sie trzymam ;-)

Kupiłam Staskowi na wyjazd Crocsy. Rewelacja, jest nimi zachwycony, najchetniej to by w nich spał. Polecam dla Waszych maluszków na lato:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry