reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
nie tylko wczoraj jako ze mialam termin musialam isc do szpitala na ktg itp a ze do wczoraj mialam zwolnienie to tez dzisiaj musze jeszcze gnac do mojego gina:))
 
kochana mam nadzieje ze bedzie w terminie :tak:ale czy sie lepiej rodzi to nie wiem :no: bo pierwsza miałam casarke :confused: a teraz nie wiem co z tego wyniknie :confused:
 
marteczkaa na którą lecisz do lekarza ?
pamiętaj, żeby dać znać co i jak :-) bo jak Ci powie, że dziś rodzisz to znaczy, że ja też, bo przecież umówione jesteśmy :-p
 
lece na 16:15 wiec kolo 17 powinnam byc z powrotem jak nie bedzie zadnego opoznienia :)) napewno dam znac pamietam przeciez , ze sie umowilysmy wiec spokojnie nie wystawie cie:) ja dotrzymuje slowa:-D dzis rodzimy i koniec!!! wiec szykuj sie tam madzia bo ze 3 dni Cie nie bedzie :)) :*
 
ależ jesteście dziewczynki zwarte i gotowe :) też bym tak chciała... pachwiny mnie bolą.. co mam zrobić żeby przestały? jak będziecie mieć skurcze to od razu napiszcie. confounded poszła bez pary :/ zastanawiam się nad tymi terminami... 10.11.2009 miałam 7 tydzień i to było moje pierwsze USG od środka... więc to się liczy jakoś 3m-ce do tyłu plus 7 dni? jak to było?
 
reklama
Do góry