reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

dziewczyny poiekna chwila dla mnie... az obiadu nie zrobilam a maz zaraz wraca hihihi
ale takie emocje mna kieruja musialam od razu to napisac by dzielic z kims to szczescie! jestem bardzo szczesliwa! mam wampirka malego:)
dziekuje za cieple slowa:)
moze niebawem pobudki sie skoncza:)
 
reklama
no marteczkaa szykuj się. madzik też bo razem jesteście umówione. jutro się nie odzywacie bo w szpitalu będziecie. a ja to jeszcze "(...) poczekam, popatrzę...(...)". ja to sobie obiecałam że będę taka jak byłam ale to chyba nie możliwe...no zobaczymy-będziemy się razem mobilizować.
apropo białej armii- przereklamowana normalnie... nawet jednego skurczu nie było. może ja faktycznie 2 tyg po terminie urodzę :/ a Wy pakować się i do rodzenia przystąp :) ciągle mam mokro między nogami i sprawdzam czy mi się wody nie sączą ale nie - tak jakoś dziś mokro i tyle (no chyba że wiecie co to znaczy to czekam na info)
 
maretczkaa wiem, bo napisałaś w trakcie mojego pisania :-) no i daj znać jak napijesz się tego oleju. gdzie go się kupuje ? do czego on służy w ogóle oprócz przyspieszania ?
Daffodill przekaż mężowi, że musi Ci prezent kupić :tak: przynajmniej u nas taka tradycja, że kto znajdzie pierwszego zęba dostaje od drugiej strony prezent :-)
 
jestem od lekarza kochane.misiaszek wiem dokladnie co czujesz ja mysle o tym samym i kazdy mi mowi jak urodzisz nie bedziesz myslec o tym tylko o dziecku.no ciekawe ,moze wogole przestane sie myc malowac i bede chodzila w worku po ziemniakach?;/ wkurza mnie jak ktos z rodziny mi tak gada...ale nie martw sie dojdziemy do siebie !!! i pokazemy ze mama tez moze ladnie wygladac:D !!!!!
daffodill kurcze jaka super chwila... musisz sie mocno cieszyc takim widokiem :)) ucaluj malutką :)))

wracajac do mojego lekarza: powiedzial ze wszystko jest gotowe do porodu szyjka rozwarta juz nie tylko zewnetrznie na 1,5 cm troche ja naruszyl (bolalo odrobine) i powiedzial ze moge urodzic w kazdej chwili i ze moge sprobowac oleju rycynowego wiec nalalam poltora lyzki stolowej i sok jablkowy i stoi kolo mnie bo kazdy mowi ze to takie ochydne ....i nie moge sie przemoc....pomozcie mi:(( do tego po tym badaniu boli mnie brzuch tak jak bym miala miesiaczke....

pij kochana.. ja sienie odwazylam ale pwoiesz mi co i jak!
pomysl ze dzieki temu mozesz miec malenstwo w rekach niebawem:)
 
maretczkaa wiem, bo napisałaś w trakcie mojego pisania :-) no i daj znać jak napijesz się tego oleju. gdzie go się kupuje ? do czego on służy w ogóle oprócz przyspieszania ?
Daffodill przekaż mężowi, że musi Ci prezent kupić :tak: przynajmniej u nas taka tradycja, że kto znajdzie pierwszego zęba dostaje od drugiej strony prezent :-)

a to nie wiedzialam powiem mu:) ahha wyprzedzilam go:)
a skad pochodzisz?
 
wypilam go 20minut temu.on jest ogolnie na przeczyszczenie , a ruchy jelit poruszaja macice do skurczy dlatego moze zadzialac przyspieszajaco.;) no zobaczymy :))
 
reklama
dziewczyny pomozcie mi!! bylam teraz w kibelku i na papierze zostal taki spory "glut" rozowy myslicie ze to po badaniu czy to czop?!?!?!?!?!?
 
Do góry