reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

dobra dziewczeta ide zjesc jakis obiadek i szykuje sie do mego doktorka .odezwe sie jak tylko wroce :)) no chyba ze podrodze urodze(nawet sie zrymowalo) no ale nie w sumie nie moge bo z madzikiem sie umowilam :D trzymajcie kciuki zeby mi powiedzial ze mam juz 4 cm rozwarcia :-D
 
reklama
nie-gin podał mi datę 26... ale wiecie jakie jajo... bo z kalkulatorów na necie wychodzi mi 2lipca...dziwne. myślę że lekarz ma rację a nie kalkulatory. 10.11.2009 byłam w 7 tyg - tak na USG jest i tak mu pasowało skądś... ja nie chce do 2 lipca czekać ;( ja chcę jutro urodzić... zaraz się rozpłaczę i tyle z tego czekania będzie... dzidzia jeszcze się nie urodziła a już nieposłuszny "poprzeczniaczek" (polecam książkę: język niemowląt.)
 
no dobra misiaczek zbieraj się już :tak:tylko napisz, że idziesz, chyba, że Ci wody odejdą to leć od razu :-)
a my marteczka możemy już poczekać do 20 :-p
ktoś jeszcze z nami w kolejce ? Supernova Ty o której idziesz ?:-p
Daffodill pilnuj, żeby wszystkie dziś urodziły - takie zadanie dla Ciebie :-p:-D

Dziekuje! bede czuwac i stac na strazy! weszlam tu z nadzieja ze zxdanej nie ma i wszystkie rodza!
juz zmiatac mi stad na porodowki!!!!!!!!
 
Zamierzam dziś wieczorem spróbować pewnego przyśpieszacza.Nazywa się "MĄŻ" i czekam do rana,więc jakby co to ja dopiero idę jutro rano :-D
Misiaczek ja mam zagwarantowane znieczulenie!!! No chyba,że urodzę w 5 min...
Ja też nie należę do słabeuszy,ale kurna nikt mi nie powie-jeżeli padają słowa "to taki ból miesiączkowy x 1000" to ja wolę się przed nim zabezpieczyć. Podczas miesiączki TYLKO Ketonal mnie ratował,no to wiesz co myślę o takim bólu miesiączkowym...:errr:
wiem co czujesz ja tak samo! po porodze 2 pierwsze @ byly super a teraz zwijam sie z blu. martwie sie w tym miersiacu jakbym w ogole dni plodnych nie miala mam dzis 22 dzien cyklu i dostalam @ a miala przyjsc 7 lipca!
zaczynam sie martwic!!!!!
 
dziewczyny pochwale sie wam:)
Julka dzis zaszczycila nas widokiem pierwszego swojego mini ząbka:)
stad nocki zarwane po 8 pobudek w nocy robila....
 
gratulacje dla Julii :) no to mamy pierwszy ząbek i pierwszego dzidziusia w tym tygodniu-zobaczymy jak skończy się ten weekend :)

o masakra-ale się zdołowałam... chciałam zobaczyć coś na NK i głupia swoje fotki jakie mam oglądałam i się tylko zdołowałam... ciekawe czy kiedyś jeszcze będę podobna do siebie...rozstępy zostaną, cyce obwisną, dupsko urośnięte już zostanie, brzuch flak totalny a o nogach już nie wspomnę-o spódniczkach mogę zapomnieć... ja chce się rozpakować już:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
misiaczek...luz!!! Jak urodzimy przechodzimy do innego tematu na forum i tam będziemy się mobilizować i wspierać w odchudzaniu!!! Mam tak samo z tą różnicą,że ja lubię oglądać zdjęcia sprzed ciąży-to mnie nakręca cholernie. Mówię sobie "ech nie mogę się doczekać żeby tak wyglądać znowu!"
Poza tym też mam książkę "Język niemowląt" i jeszcze "Zaklinaczka dzieci" tej samej autorki. Bardzo fajnie się je czytało podczas ciąży. Czy te rady się sprawdzą? Zobaczymy-może niebawem...:evil:
 
jestem od lekarza kochane.misiaszek wiem dokladnie co czujesz ja mysle o tym samym i kazdy mi mowi jak urodzisz nie bedziesz myslec o tym tylko o dziecku.no ciekawe ,moze wogole przestane sie myc malowac i bede chodzila w worku po ziemniakach?;/ wkurza mnie jak ktos z rodziny mi tak gada...ale nie martw sie dojdziemy do siebie !!! i pokazemy ze mama tez moze ladnie wygladac:D !!!!!
daffodill kurcze jaka super chwila... musisz sie mocno cieszyc takim widokiem :)) ucaluj malutką :)))

wracajac do mojego lekarza: powiedzial ze wszystko jest gotowe do porodu szyjka rozwarta juz nie tylko zewnetrznie na 1,5 cm troche ja naruszyl (bolalo odrobine) i powiedzial ze moge urodzic w kazdej chwili i ze moge sprobowac oleju rycynowego wiec nalalam poltora lyzki stolowej i sok jablkowy i stoi kolo mnie bo kazdy mowi ze to takie ochydne ....i nie moge sie przemoc....pomozcie mi:(( do tego po tym badaniu boli mnie brzuch tak jak bym miala miesiaczke....
 
nie jest tak zle! zobaczysz!
ja fakt mam geny po tacie i naleze do osob ktorym ciezko utrzymac wage a jak tylko sobie pozwole na odrobine to koniec.
caly czas staralam sie utrzymac na poziomie jednak po ciazy mam bite 84kg i nie schodzi nic w dol:(
ale spokojnie jest lato poplywam bede pracowac nad soba i bedzie ok... a w ogole to macie nasze klasy? ja ktoras chce niech podrzuci w wiadomosci link do was.. chcialabym was zobaczyc!
 
reklama
misiaczek ja od jakiegoś czasu słyszę od mamy, że moje lata świetności już minęły :-p ale mąż mówi, że zawsze będzie kochał i że on uwielbia moje krągłości:-D ale też jak patrzę na zdjęcia z zeszłego roku to nie wierzę, że tak się "zmieniłam" :confused: brzuch to od 2 lat nie do pokazania mam, bo mam bliznę pionową przez cały po operacji, ale nogi najbardziej mnie przerażają, zawsze wydawały mi się ładne, ale teraz z rozstępami to też dłuższe spodenki mnie czekają.
Supernowa ma rację przejdziemy do innego działu po porodach i jakoś damy radę :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry