reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

oj misiaszek no Ty chyba dzisiaj bardzo nie w humorze ;-) to moze faktycznie lepiej jutro :D:D:D a dzisiaj sobie spij jedz spij i jedz zebys miala duzo sily.

natalia22 witaj nowa kolezanko , widze ze tam z misiaszkiem sie umawiacie czyli rodzimy parami ja dzisiaj z madzikiem a Wy jutro :D haha;-)

zapomnialam Wam powiedziec ze z pierwszego usg mam termin na dzisiaj to bylo jakos robione w 7 tygodniu...to chyba na jedno z pierwszych sie patrzy nie? bo w pozniejszych mam nawet na 1 lipca bo moja dzidzia mala wiec taka rozbieznosc jest
 
reklama
Marteczka- mozesz kochana bardziej rozwinąc bo nie bardzo zrozumiałam pytanie :confused: to wszystko przez tą pogode :-p taka spiąca jestem ze szok....
 
Mam termin z usg z 7 tygodnia na dzisiaj a na reszcie usg byly rozne terminy nawet na 1go lipca...hm no ogolnie z ktorego tygodnia usg bierze sie pod uwage termin porodu?
 
a mnie nigdy nie podał lekarz terminu porodu z usg tylko z ostatniej miesiączki...
marteczkaa wydaje mi się, że jeżeli podaje się termin z usg to z tego najwcześniejszego, bo wtedy maluchy rozwijają się tak samo, a później to dochodzą np. warunki genetyczne, że dziecko np. wysokich rodziców, może być większe od dziecka rodziców niskich
 
No właśnie,ja mam chyba coś w tym stylu. Termin na 10 lipca od pierwszego badania się do niedawna utrzymywał. Na przedostatniej wizycie przełom 8/9 m-c dowiedziałam się,że Bobas większy od rówieśników. A na ostatnich (w klinice,gdzie będę rodzić i u lekarza,który mnie prowadził i jakby co dalej będzie) okazało się,że jest rozwarcie,szyjka skrócona,i tym samym ponoć spora szansa,że do końca czerwca się Maluszek pojawi...Tak to u mnie np.wygląda...;-)
 
reklama
to super bo mam na dzisiaj :-D jeszcze nie wszystko stracone:)) ponoc po badaniu gin tez czesto rusza porod pelna para ale ja wczoraj w szpitalu trafilam na tak mloda i delikatna pania doktor ze nawet nic nie czulam :D:D moze dzisiaj po badaniu u mojego gin cos sie wydarzy:D trzymajcie za mnie kciuki bo jutro akurat moja milosc ma wolne i mogl by ze mna rodzic:(( a tak to kiszka bo z pracy sie urwac za bardzo nie moze :((
 
Do góry