reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

a to twoje piersze dziecko?:) jak tak to masz prawo panikowac:) a oni musze cie zbadac:) z reszta ja bym myslala ze moze dzieje sie cos zlego i dla samego uspokojenia bym poszla:) jak czetso szlam do szpitala na badanie jak cos bolalo:) w ciazy jestes pod szczegolna opieka i nikt nie bedzie mial za zle jak przyjdziesz:)
 
reklama
Ten śluz z krwią. To może być czop. Mi odpadł po badaniu ginekologicznym. Następnego dnia rano urodziłam. Ale czasem może wyjsć nawet 2 tyg przed porodem. Warto pójść zrobić ktg i zbadać rozwarcie. Może poród już blisko i zostawią cię w szpitalu. Ja bałam się,że nie bede wiedziała,że to to i ,że zacznie się w domu. Ale byłam 9 dni po terminie i wzieli mnie na oddział. 11 dni po terminie urodziłam. No i teraz wiem,że prawdziwych skurczy nie da się pomylić z przepowiadającymi.
W razie watpliwości. Radzę ciepła(nie gorącą) kąpiel. Jak odpuści to jeszcze nie to. A jak się wzmocnią to skurcze porodowe.Mnie po prysznicu skurcze wzięły na całego.
 
a wie ktoś jak przyśpieszyć poród?? moja położna idzie na urlop 1 lipca i chciałabym do tego czasu urodzić a poza tym mam dość problemów i diety spowodowanej cukrzycą ciążową... a kręgosłup to już mnie naprawdę boli tak że mam ochotę wyjąc małą sama swoją ręką :) przypomnę że od dziś mam 40 tc...
 
ja też mam pytanie odnośnie przyspieszania porodu... czy warto? bo ja już się doczekać nie mogę, a to 37 tydzień... czy może lepiej dla maluszka jest poczekać? i jak w ogóle można naturalnymi sposobami przyspieszyć poród?
 
jak jest sie po terminie mozna zglosic sie na oddzial na wywolywanie...ja bylam 3 dni po terminie,brzuch bolal i poszlam na wywolanie:) tak jest u mnie ale nie wiem jak w innych miastach:)
 
reklama
hej zakladam ten temat bo termin mam za 3 dni i doszukuje się objawów zbliżającego się porodu w dodatku siedze sama i sie nudze wiec moze ktos ze mna o tym pogada kto jest w podobnej sytuacji i też się stresuje tym wielkim dniem:-)
 
Do góry