reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

hej, ja co prawda nie za 3 dni, tylko trochę dłużej, ale też się stresuję :-) wczoraj się z mężem przeraziliśmy, bo miałam okropne skurcze, pierwszy raz w ciąży, ale to chyba przepowiadające i pewnie przez poranny seksik się pojawiły :-) też właśnie zostałam sama i pierwsze co to na forum hehe :-) nie wiem jak Ty, ale ja się nie mogę córci już doczekać :-)
 
reklama
Hej! a ja od tygodnia mam takie lekkie skurcze. Wczoraj złapały mnie 2 mocne już myślałam że zaczne rodzić i nic xD sexik też nic nie daje ...boje sie przenosić chyba dlatego tak się stresuje że jeszcze nic się nie dzieje :D U mnie też ma być córcia Alicja , a ty jakie imie planujesz dla swojej księżniczki?
 
to możesz jeszcze wypróbować mycie okien, podłóg, chodzenie po schodach i herbatkę z malin :-D o tylu sposobach słyszałam :-) a może być tak, że nic się nie dzieje i nagle bum poród, a przenoszenie to coś złego? chyba tylko dzieciaczek wkurza rodziców jak dłużej chce w brzuszku posiedzieć :-) ja się urodziłam 2tyg po terminie. U nas też myśleliśmy o Alicji, ale moja mama ma tak na imię i nie chcieliśmy powtórek, może na drugie, ostatecznie została Malwina :-)
 
Malwinka też fajnie ;) ja już wszystko posprzątałam w tym problem ;D a boje się przenosić bo jestem po 1 poronieniu i chcę już moje maleństwo mieć w ramionach bo całą ciąże się boje że coś złęgo się stanie ...i boję się że jak przenosze to zacznie sie tam dusic czy cos bo slyszałam o takich przypadkach :(( A tak wogole to te 2 tygodnie zobaczysz jak szybko ci zlecą kazdy mnie straszyl ze koncówka się dłuży a mi tak szybko czas leci że nie wiem kiedy :D
 
mnie jeszcze parę rzeczy zostało do wyprania, niedawno wózek przyszedł, więc wczoraj sobie zdałam sprawę, że jeszcze muszę parę dni z rodzeniem poczekać, bo nie wszystko gotowe :-) ale trochę już mnie to męczy, niewygodnie z brzuchem, wyspać się jest ciężko, a dłuży mi się już od miesiąca, nie lubię takiego czekania :-) nie martw się, już donosiłaś ciążę, więc wszystko będzie okej, a zamartwianiem się nie pomożesz Małej :-) jakby było po terminie, czego Ci nie życzę, to chodź na KTG, a lekarze jak coś to będą wiedzieli czy przetrzymać, czy wywołać poród :-) nie wiesz może czy w czopie śluzowym musi być krew? bo ja dziś obudziłam się po pięknym śnie, że odpłynęły mi wody płodowe, patrzę a tu faktycznie trochę mokro, bo dużo takiego białego czegoś, ale własnie bez nitek krwi i nie wiem czy to zaczyna czop odpadać czy jeszcze nie...
 
ja dziewczyny nie jestem mama oczekujaca na malenstwo gdyz mam juz polroczna corke:)
jesli pozwolicie napisze cos od siebie..
waidomo kazdy zblizajacy sie porod odczuwa inaczej..
ale mnie najpierw dopadly biegunki i chec wymiotow jak z poczatku ciazy moj organizm zaczal sie sam oczyszczac....
wieczorem zaczelo bolec mnie podbrzusze a dodam ze bylam juz 12 dni po terminie.
wylecialo ze mnie duzo zielonej gestej wydzieliny! ale bylo tego duzo! okazalo sie ze to byl czop z wodami!
w nocy od razu dostalam skurczy i pojechalam rano do spzitala.. tam meczylam sie prawie 3 dni bo wszystko bardzo powoli potepowalo... ale w samym dniu produ mialam absolutny brak apetyytu! nie mialam ochoty nawet patrzec na jedzenie! i to byl porod juz... odeszedl czop do konca wraz z krwia.....
u mnie wody byly juz bardzo zielone a najgorsze bylo to ze wczesniej lekarz rano robil mi badanie wod i w 3 osoby uznali jednoglosnie ze sa czyste!
a urodzilam dopiero o 14:45....
na szczescie wsyztsko skonczylo sie dobrze... malutka miala infekcje w nosku z tego powodu i zapalenie spojowek co z jednego oczka przeszlo pozniej na drugie... i poczatkwoo problemy skorne. na dzien dzisiejszy jest bardzo spokojnym i radosnym dzieckiem:)
takze dzewczyny zycze wam wytrwalosci i w miare bezbolesnych porodow:)
oby szybko i sprawnie poszlo:)

Jak pisze confounded trzeba czesto robic ktg. ja od 38 tyg robilam 2 - 3 razy w tyg. to jest bardzo wazne bo jak cos dzieje sie z tetnem dziecka od razu sie to zauwazy.. no i jesli niepokojacy brak ruchow sie czuje to tez lepeij udac sie szybko na KTG i sprawdzic!
lepiej dmuchac na zimne:)
 
Ostatnia edycja:
ja dziewczyny nie jestem mama oczekujaca na malenstwo gdyz mam juz polroczna corke:)
jesli pozwolicie napisze cos od siebie..
waidomo kazdy zblizajacy sie porod odczuwa inaczej..
ale mnie najpierw dopadly biegunki i chec wymiotow jak z poczatku ciazy moj organizm zaczal sie sam oczyszczac....
wieczorem zaczelo bolec mnie podbrzusze a dodam ze bylam juz 12 dni po terminie.
wylecialo ze mnie duzo zielonej gestej wydzieliny! ale bylo tego duzo! okazalo sie ze to byl czop z wodami!
w nocy od razu dostalam skurczy i pojechalam rano do spzitala.. tam meczylam sie prawie 3 dni bo wszystko bardzo powoli potepowalo... ale w samym dniu produ mialam absolutny brak apetyytu! nie mialam ochoty nawet patrzec na jedzenie! i to byl porod juz... odeszedl czop do konca wraz z krwia.....
u mnie wody byly juz bardzo zielone a najgorsze bylo to ze wczesniej lekarz rano robil mi badanie wod i w 3 osoby uznali jednoglosnie ze sa czyste!
a urodzilam dopiero o 14:45....
na szczescie wsyztsko skonczylo sie dobrze... malutka miala infekcje w nosku z tego powodu i zapalenie spojowek co z jednego oczka przeszlo pozniej na drugie... i poczatkwoo problemy skorne. na dzien dzisiejszy jest bardzo spokojnym i radosnym dzieckiem:)
takze dzewczyny zycze wam wytrwalosci i w miare bezbolesnych porodow:)
oby szybko i sprawnie poszlo:)

Jak pisze confounded trzeba czesto robic ktg. ja od 38 tyg robilam 2 - 3 razy w tyg. to jest bardzo wazne bo jak cos dzieje sie z tetnem dziecka od razu sie to zauwazy.. no i jesli niepokojacy brak ruchow sie czuje to tez lepeij udac sie szybko na KTG i sprawdzic!
lepiej dmuchac na zimne:)

Dzieki za wypowiedz.no to sie nacierpialas.dlatgo wlasnie ja nie chce przenosic mojej dzidzi
 
wiesz co ja tez wlasnie nie wiem jak to jest z tym czopem ale wiem ze nie musi byc z krwia Ja tez miałam wczoraj cos takiego co z opisu go przypomina, mianowicie taki przezroczysty dosc spory glut ale nie wiem czy to to bo dzien wczesniej sie troche przytulalismy i nie wiem czy to cop czy jakas pamiatka poprzytulankach :/ kurcze tak naprawde jak sie jest po raz pierwszy w ciazy to jest sie zielonym .
 
reklama
Do góry