reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Witam od kilku dni mam na wkładce brzydko podbarwioną wydzielinę z pochwy, mam wrażenie, że dzisiaj wkładka była również mokra, jakby woda, nie mam skurczy, jestem w 37 t.c. Brzuszek mam bardzo nisko, czy to zbliża się "ta" chwila?? Prosze o odp i pozdrawiam
 
reklama
Witam od kilku dni mam na wkładce brzydko podbarwioną wydzielinę z pochwy, mam wrażenie, że dzisiaj wkładka była również mokra, jakby woda, nie mam skurczy, jestem w 37 t.c. Brzuszek mam bardzo nisko, czy to zbliża się "ta" chwila?? Prosze o odp i pozdrawiam
kochana jezeli wydaje ci sie ze to woda to udaj sie do lekarza bo byc moze sacza ci sie wody plodowe.
u mnie na kilka dni przed porodem odszedl czop i malam wieczorami skurcze az zlapaly tak ze nie chcialy puscic:)
 
reklama
Dzięki. Taki śluz pojawił się po badaniu ginekologicznym, które nie było delikatne, ból odczuwałam do wieczora.

Cześć, miałam tak samo - po badaniu ginekologicznym po ktg, które było krótko mówiąc 'nie delikatne' miałam przez 3 dni lekko brunatne zabarwienie na wkładce. Potem byłam u swojej pani gineksowej i ona mnie uświadomiła, że niestety im bliżej porodu tym badanie będzie boleśniejsze, bo inaczej jest pochwa ustawiona itp i lekarz jak chce sprawdzić rozwarcie to niestety to trochę boli. A zabarwienie brunatne jak najbardziej może być skutkiem po badaniu i to wyjaśnienie mnie uspokoiło :) Myślę, że u Ciebie jest tak samo..
 
Do góry