reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Mam niezbyt mądrego lekarza prowadzącego szczerze mówiąc niejestem zadowolona.Dała mi skierowanie właśnie na 6 a termin mam na7 marca.To tyle co wiem kazała mi iść z tym skierowaniem do szpitala i powiedziała ze naapewno juz wyjde z dzidzią bo jest dziecko duże wiec mogę miec cesarkę .
 
reklama
oli,mi moja ginka powiedziała tak: "no,w tym tygodniu dzidzia już się urodzi,więc pewnie się juz nie zobaczymy"...(nie wierzyłam w to zabardzo,ale...)To było 2 tygodnie temu,a ja nadal w całości.Termin miałam na 28 LUTEGO.No i dzwoniłam do niej dzień po terminie,to kazała mi po tygodniu-czyli w ten wtorek do szpitala iść,ale i tak mnie pewnie odeślą do domu... :(((( Czekam...
 
Ja chyba juz dziś pojadę do szpitala dziwnie sie czuje.Mam jakieś dziwne ciągniecia w macicy i podbrzusze strasznie mi się napina .Myśle ze ty tez niepowinnaś czekać do wtorku tylko jechac jak najszybciej do szpitala.
 
jeżeli nic się nie dzieje,to nie trzeba na gwałt do szpitala gnać.jężeli nie rozpoczęła się akcja porodowa,nic się nie dzieje,to do szpitala należy udać się po tygodniu,tj.7 dniach od wyznaczonego terminu porodu.Mi już od 7 m-ca ciąży brzuchol się napina-macica się przygotowuje do porodu i nie świadczy to o niczym złym ;) jężeli jednak obawiasz się o coś,to idź do szpitala,a tam na pewno rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości! Trzymam kciuki i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mo tez tak doktorka mowila ze jak 7 dni po nic sie nie bedzie dzialo to trzeba zglosic sie do szpitala
 
A ja mialam sie zglosci po 2 dniach po terminie,ale nie doczekalam tego bo moj Igorek urodzil sie dzien przed terminem! Dziewczyny jezeli nie macie zadnych objawow ze porod sie zaczol to naprawde nie pakujcie sie do szpitala bo tam Was tylko na patologii poloza i wogole juz bedziecie psychicznie wykonczone!!! Dopiero kiedy wody odejda albo skurcze bedziecie mialy co 10 min to jedzcie. Czesem jest tak ze skurcze sa juz co 15 min poczym calkowicie ustepuja i jezeli traficie w takim stane do szpitala i skurcze minal to was poloza na patologii a to jest bezsensu!!

Nie martwiec sie na zapas wszystko bedzie dobrze i moment porodu napewno zauwazycie

Pozdrawiam
 
Ja za 3 godzinki jadę do szpitala.Lekarz kazał mi iść bez dwóch zdań .Termin mam na jutro ale myśle ze to ze wzgledu na moje obrzęki skierował mnie szybciej.Mnie tez sie nie pali ale lekarz mam nadzieje ze wie co robi.Jestem juz strasznie zestresowana. :(Amoze uda mi sie szybciej urodzic|?? Kto wie?Trzymajcie kciuki jak wruce z maleństwem napewno się odezwe POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
 
reklama
Oli trzymaj sie jestesmy z Toba, odezwij sie jak tylko wrocisz i bedzoesz miala chwilke.Trzymamy za Ciebie kciuki napewno wszystko bedzie dobrze.Trzymaj sie mocno.

 
Do góry