reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Czewsc dziewuszki
Wczoraj byłam na wizycie u Pediatry-neurologa dziecięcego, który stwietrrził asymetrę u mojej córci. ma obnizone napiecie na osi glówka kark a podwyzszone w konczynach. Mamy skierwoanie na rechabilitację, ale z tego cow wiem na refundowana trzeba czekac nawet 2 miesiące. I stąd moja prośba do Was. jeśli macie namiary na naprawdę dobrego recgabilitanta z woj dolnosląskiego, najlepiej glogów, polkowice, lubin, zielona góra to prosze o namiary. Chcialabym od zaraz zaczac cwiczenia z córeczką.
Anulka dobrze, że wsio wporządku. Zdrówko najważniejsze. Jak widzisz u mojej niuni mała awaria i trzeba na rechabilitacje. Chce prywatnie bo dwa razy bylam u pediatry na NFZ i dwa razy mi debil powiedział, że to nic ze glowka spłaszczona z jednej strony, to nic ze sie uklada na prawo bo to przejdzie, a nawet jej cham nie obejzał. Wczoraj poszlam prywatnie i widzisz od razu rechabilitacja i to juz ostatni dzwonek zeby zacząc. Jak bym złapała wczoraj tego szanownego pana Króla(pediatra z glogowa) to bym mu pysk obiła. Aż sie poryczałam ze złosci jak wyszłam z gabinetu od p. Pydzik która dla mnie jest naprawde lekarzem z powołania.
kurcze candy to wspolczuje!!! az mnie wystraszylas bo moj lobuz tez ciagle glowke na jedna strone przechyla. jutro wyjezdzam ale jak tylko wroce to poytam o rechabilitanta w zielonej gorze,trzymaj sie kochana i ucaluj Patunie.
a wiesz co zaraz wrzuce na nasz watek z lubuskiego ze potrzebny rechabilitant moze ktoras z dziewczyn cos wie.
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Ja mam pytanie z troszkę innej beczki. Dzisiaj mam termin porodu ale wiem że zazwyczaj rodzi się po nim niż przed wiec się nie przejmuje tym za bardzo ale ciekawa jestem ile dni po terminie urodziłyście Wy (oczywiście jeżeli nie przed...:))??? Ja nadal (chyba) nie mam skurczy bynajmniej ich nie czuje...
Pozdrawiam:****
 
Witam serdecznie:-) Mam do sprzedania butelki aventu (125 ml)w bardzo przystepnej cenie. Osoby zainteresowane prosze o kontakt gg: 5708900:-)
Pozdrawiam:-)
 
Cześć Dziewczyny. Ja mam pytanie z troszkę innej beczki. Dzisiaj mam termin porodu ale wiem że zazwyczaj rodzi się po nim niż przed wiec się nie przejmuje tym za bardzo ale ciekawa jestem ile dni po terminie urodziłyście Wy (oczywiście jeżeli nie przed...:))??? Ja nadal (chyba) nie mam skurczy bynajmniej ich nie czuje...
Pozdrawiam:****[/QUOTE
Możesz poczekac trochę jeszcze -obydwie córki rodziłam 10 dni po terminie a teraz już w niedzielę odszedł mi czop więc poród najpózniej za 2 tyg .mnie czeka:-)Ale dzidzia duża i już może wyjść-każda ciąża jest inna i poród tez ale jak się zacznie to życzę mało bólu!!!
 
Oj wiem hehe jestem przygotowana na czekanie bo wiem że z tym rożnie. I jeszcze z pierwszą dzidzią. Brzuszek mam już nisko od końca lipca i czop odpadł mi w tamtym tygodniu o ile to był on:D więc się łudzę że może akurat to już nie długo... Zobaczymy czas pokarze. W każdym bądź razie już bliżej niż dalej...:D:D Pozdrawiam:**
 
Hej kobietki :)
ja jestem w 41 tygodniu ciąży (termin USG 08.08 , OM: 13.08) ,miałam już skurcze przepowiadające ,a osiem dni temu ,podczas badania ginekologicznego lekarz oświadczył ,że rozwarcie jest na opuszkę palce (czyli 1cm? ). Jednak nazajutrz zanikły nawet skurcze przepowiadające .W poniedziałek (17.08) zauważyłam na wkładce higienicznej dużą ilość gęstego ,zbitego śluzu (miał dziwny ,żółtawy kolor ... taki mętny) ,czyli prawdopodobnie wypadł mi czop śluzowy. Ale nie dzieje się zupełnie nic! Mała nie chce wyjść pomimo zachęty w postaci seksu ,pomimo ciepłych kąpieli i innych tego typu sposobów... Chyba wezmę się za mycie okien ;) . Martwię się ,tym bardziej ,że w moim mieście kobiety po terminie ,które zgłaszają się do szpitala ,są zatrzymywane na oddziale patologii ciąży ,po kilku dniach podają im oksytocynę (która jeszcze nie zadziałała na zdecydowaną większość pacjentek) ,a decyzję o cesarskim cięciu podejmują dopiero wtedy ,gdy dziecko tętna znacznie spada ,przez co zaraz po porodzie dziecku trzeba podać tlen ,jest zasinione i ma znacznie mniej punktów niż dziecko ,które przyszłoby na świat po normalnym cesarskim cięciu robionym wtedy ,kiedy oksytocyna nie działa ,a nie wtedy ,kiedy maluszek się dusi... W tym szpitalu większość porodów to cesarki ,na dodatek ten ciągły stres ,czy z dzieciątkiem wszystko w porządku ... Już nie wiem ,co mam robić :(
 
Jeny dziewczyny nie wiem co mam Wam napisac ja też siedze i czekam na oznaki zbliżającego sie porodu i nic.To jest moja druga ciąża i zanosi się na przenoszenie buuuuuuuuu.Ja już 3x leżałam na patologii to u nas jest tak samo czyli po terminie kłada na patologie i po paru dniach daja próbe oxy jak nic sie nie rusza topo 2 dniach daja już normalna kroplówke z oxy i tak co 2 dni do skutku lub do końca 42tygodnia a potem dopiero cesarka.U nas w szpitalu bardzo mało jest cesarek nawet jak płacisz to nie chcą zrobić.Do tego codziennie robią po 2-3 x ktg i 1x badają wody płodowe czy są przezroczyste.
Ja licze na moja pania doktor ,ze jak będę na wizycie ostatniej 25.08 to zrobi mi jakis masaz szyjki macicy i w końcu urodzę:-) A co wyjdzie to się dopiero okaże:-(
 
Oj ale co zrobić jak najgorsze jest to siedzenie i czekani.... A w głowie milion myśli się kłębi... Życzę wszystkim mama jak najkrótszego oczekiwania na swoje Skarby!!! Pozdrawiam:******
 
reklama
Do góry