reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

EVE81 ja całą ciążę leczę zęby i jeszcze trzy miesiące temu miałam kanałowe leczenie ze znieczuleniem ale teraz poszłam do innej lekarki,bo mój lekarz nie miał terminu wolnego i ta stomatolog obawiała się,że mogę jej urodzić bo to już były 4 dni do terminu porodu no i zrobiła bez znieczulenia, a ja nie jestem lekarzem,więc nie chciałam kwestionować jej decyzji... a z resztą w sumie i tak nie bolało nawet w połowie tak jak dzień wcześniej i sama nie rozumiem dlaczego :)) ale w każdym razie już nie boli i dentysty w dodatku przestałam się bać:))
 
reklama
Witam kolejny raz! Mam problem :eek:
Rozchodzi się o to,że od wczoraj mam ciągły ból,taki jak miesiączkowy,który nie ustępuje nawet na chwilkę. Raz jest mocniejszy a raz słabszy,ale nie mogę się go pozbyć :(
Czy to zły objaw? Czy nic nie dzieje się mojemu maleństwu? Błagam o odpowiedzi :sorry:
Jestem w 37 tygodniu ciąży.
 
takie ból od tygodnia- mam tylko małe przerwy......6 czerwca mam termin.....a dzisiaj mała się jeszcze tak mało rusza...........
 
witajcie:-)

ja mam na dzisiaj termin według usg a na 9 czerwca według OM i bądź tu człowieku mądry. mała sie wierci i wierci ale martwi mnie to że od 2-3 dni mam brak skurczy:szok: czy to coś złego?? we wtorek mam wizyte w szpitalu mają mi robic usg. ja już cała w strachu ale ważne ze mała sie dużo rusza to mnie troszke uspokaja

miłego dnia wszystkim :-)
 
Ewelinka03 nie jestem lekarzem, ale jestem w 35,5 tyg, czyli podobnie jak Ty , wiec pozwole sobie sie wypowiedziec..:))...ja takie bóle odczuwam juz od 2 miesiecy..i teraz one sie nasilaja, sa coraz mocniejsze, i do tego bola mnie miesnie krocza, lekarz powiedziala ze takie cos od 35 ytg to norma i nie podejmuje sie w tym kierunk zadnych krokow, bowiem organizm sie przygotowuje w taki sposob do porodu..takze ciesz sie Ewelinko ostatnymi dniami relaksu i wypoczywaj, ja tak robie bo jestem od tygodnia kompletnie bez sily, tylko leze caly czas..szok, jeszcze 4 tyg do terminu a to sie tak dluzy, ale w sumie dla dziecka to chyba dobrze zeby jak najdluzej w brzusiu zostal...lepiej czekac cierpliwie niz pozniej po urodzeniu mialoby byc cos nie tak..
takze pozdrawiam wszystkie mamy tuz tuz...i zycze duzo cierpliwosci<sobie tez:))>
 
goldenka25 mysle ze nie powinnas sie martwic brakiem skurczy..moja znajoma tez miala juz takie ostre skurcze i tuz przed terminem jej znikly..byla tez rozczarowana do miala nadzieje ze to juz..a okazalo sie ze termin minal a ona nadal czeka na dzidziusia..pozdrawiam
 
Cześc dziewczyny :) ja dziś odstawiłam fenoterol :) i razem z odstawieniem tabletek znikły wszystkie objawy tzn skurcze, które przez ostatnie dwa tygodnie pojawiały sie czesto i były dość bolesne :) Chyba mój lekarz miał rację, że to wszystko sprawa psychiki,a im bliżej porodu tym objawy jakieś mniejsze :)
 
Suzou ja wlasnie o nich duzo czytam, analizuje, ale jakos boje sie zastosowac. Takie naturalne typu picie herbatki z lisci malin sa ok, ale balabym sie np. wypic olejek rycynowy... A co wy na ten temat sadzicie?
 
reklama
Ja tez z olejka rezygnuję, teraz postanowiłąm na seks-podobno 3 dni z rzędu i jesli ma wyjść to wyjdzie, jesli nie to kolejny sposób trzeba będzie wcielić w życie- wiesiołek i napar z lisci malin:)
 
Do góry