reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

anulaws ja mam termin na 2 czyli za 5 dni:) dziś byłam u gin i powiedziała mi,że bardzo możliwe,że na następnej wizycie za tydzień już się nie spotkamy:) od wczoraj cały czas mam te skurcze bezbolesne bardzo często i w ogóle jakoś tak czuję się inaczej niż do tej pory czyli mam nadzieję,że "rozsypię się" na dniach:) a Ty jak masz na 15 to też w sumie za chwilkę będzie donoszona dzidzia:) życzę Ci żeby Twojemu maleństwu było śpieszno do nas i żebyś urodziła tak jak chcesz-wcześniej ślicznego maluszka:)))
 
reklama
oj lila dzieki , juz jest donoszona moja dzidzia- lekarz modlil sie zebym donosila do 36 tc a tu masz 37, 5 hehe-a polozna mi powiedziala ze teraz od jak urodzi sie w 37 tc to juz nie jest wczesniak. kiedys byl to 38 tca teraz 37:-):-):-) no na to wyglada ze zostało Ci niewiele czasu i bedziesz miała malenstwo przy sobie, moze to te skurcze przepowiadajace??? ponoc trwaja od kilku godzin do kilku tygodni przed. zeby w Twoim przypadku bylo to kilka godzin przed:-):-);-):-) ja mam je od 3-4tygodni wiec juz sie przezwyczailam do bólu ( taki jak na okres) chociaz dzisiaj wyjatkowo dobrze sie czuje:-) moze to cisza przed "burza"- kto wie:)))) zycze Ci zebys juz za niedlugo urodzila, szybko i w miare bezbolesnie::-):-):-) i oczywiscie zeby malenstwo bylo sliczniutkie i niekaprysne:)))

heheh wykrakalam z ta burza- wlasnie zaczelo grzmiec:-):-) ale nie o taka burze mi chodzilo:-D:-D:-D:-D:-D
 
oj lila 23:)))) trzymam kciuki zebys sie szybko "rozsypala".
ja czuje sie dzis...fatalnie:( spalam do poludnia a chodze jakbym wogole nie spala..nie mam sily na nic..zrobilam mezowi obiad ale..zmywac to chyba jutro bede:// bezsilna totalnie..;///
 
Anulaws no to widzisz, a ja myślałam,że nadal donoszone to dopiero w 38 hehe. Tylko jakby te dzieciaczki chciały się rodzić zaraz jak tylko są donoszone,ale im tam wygdnie:-):-) te przepowiadające skurcze to mam od paru tygodni, a teraz to trochę inne są... :-):-)
Monikaaa62 życzę Ci,żebyś jutro już czuła się lepiej, może taki dzień był bo pogoda taka, może ciśnienie:-(

P.S.: powiedzcie mi jak wygląda zażywanie jakichkolwiek leków przeciwbólowych na kilka dni przed porodem?? Bo tak mnie boli ząb... oszaleje chyba zaraz:-:)-( w ciąży psują mi się zęby ale od środka czyli bez jakichkolwiek wcześniejszych sygnałów. Nawet nie mogę temu bólowi zapobiec wcześniej bo nic nie widać,przecież chodzę do dentysty, ale on też nie ma rentgena w oczach.... :-:)-( to chyba prawda,że córcia odbiera urodę a synuś zęby...
 
eeech, ja czekam jak na szpilkach na Córeczkę; żadnych szczególnych objawów nie mam, ale gdy czytam i wspominam, że każdy może być zapowiedzią porodu na czas "za 2-3 tygodnie" lub "za 2-3 godziny" to w sumie może się okazać, że zarówno ich brak jak i obecność nic nie wnoszą ;-)
Ale już jestem zmęczona (dzisiaj wyjątkowo); ociężała, zniecierpliwiona i stęskniona za Dzidzią :tak:
 
lila 23 nie mam pojęcia jak jest z tabletkami, ale z moich sprawdzonych metod najskuteczniejsza to płukanie "zeba" wodą z solą. Nie wiem czy probowałaś, ale mi pomogło i obyło sie bez tabletek. To sposób, który poleciła mi teściówka i myślałam, że jak wszystkie domowe będzie mało skuteczny, a tu niespodzianka.
 
Lila pracetamol mozesz brac tzn te tabletki co go zawieraja- tak jak apap. pytałam lekarza ale wiesz tak w koniecznosci i dawka tez bez przesady- 1 tabletka....

wczoraj byla u mnie polozna i powiedziala ze jeszcze tydzien-dwa!!!! o matko!!! zalamala mnie no ale przezyje- tzn tydzien moze byc hehh ale dwa???prosze nie!!!!!:-):-):-):-):-):no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D
 
lila 23:))))----mnie tez bolal ostatnio zab, pol nocy nie spalam, tabl przeciwbolowe ktore mialam w domu sa zabronone w ciazy wiec gdy juz nie moglam wytrzymac z bolu to..przylozylam sobie na wacik odrobine alkoholu, to spowodowalo ze znieczulilo sie dziaslo i zab przestal mi dokuczac, oczywiscie bardzo pilnowalam zeby nie polknac ani grama...wiem ze moze to nie wskazane..ale jak bol strasznie dokuczy to czlowiek lapie sie wszystkiego.
ja mialm problemy z zebami przed ciaza i bardzo balam sie ze w ciazy bede umierac z bolu zebow a tu mila niespodzianka..mimo ze pod sercem nosze Synka to zab bolal mnie tylko ten jeden raz, na razie..
lilia...zycze zeby Tobie tez szybko przeszlo...
 
No dzięki dziewczyny:)) dziś w końcu wylądowałam u dentysty jednak. Myślałam,że nic mi nie zrobi na 4 dni przed porodem ale wyborowała mi i dała trutkę z tym, że bez znieczulenia:-( ale w sumie nie było tak źle:-):-) nic mi tak w ciąży nie cierpi jak zęby, a cały czas je leczę...

A tak poza tym to mój mały szaleje mi w brzuchu a przecież powinien się rodzić:) ale te dzieciaki są przekorne:))
 
reklama
A dlaczego bez znieczulenia. Przecież w prawidłowo przebiegającej ciąży nie ma przeciwskazania do tego. Sama stosowałam. Dla mnie gorszym stresem byłby brak znieczulenia własnie.
 
Do góry