reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

No to się troszkę uspokoiłam,dziękuję :) ale to co mi się dziś dzieje to już jakaś masakra normalnie... nic nie mogę jeść bo od rana mam straszne mdłości i wymiotuję:szok: jak na początku ciąży... myślałam,ż może faktycznie to jest to oczyszczanie się przed porodem bo zostało mi 6 dni do terminu ale to już trwa czwarty dzień, tylko dziś się nasiliło jakoś tak :-(
 
reklama
Witam! Dziewczyny czy też macie taki dziwny ból w prawym boku brzuszka,który się nasila przy siedzeniu,leżeniu? Czy to coś niepokojącego??? proszę o Wasze zdanie.
Dodam,że jestem w 36 tygodniu ciąży :)
 
lila 23:)))) jeśli naprawdę mocno Cie męczą mdłości to może zadzwoń do lekarza żeby chociaż wiedział, że coś sie u Ciebie zaczyna dziać. Broń Boże Cie nie straszę, że coś złego bo mysle, że faktycznie organizm sie oczyszcza, ale zawsze lepiej jak specjalista sie wypowie. :)
Wiem jakie paskudne mogą być mdłosci bo sama przez 3 miesiące miałam. Jeśli masz plan rodzic naturalnie to musisz miec na to siły, a Ty po tych mdłościach będziesz osłabiona.
Niby mam termin na 6.06, ale od 24 tygodnia biorę fenoterol na zatrzymanie skurczy. W poniedziałek 1 czerwca mam wizytę i odstawiam te tabletki, więc lekarz już zapowiedział, że istnieje duze prawdopodobieństwo, że maleństwo urodzi sie wcześniej bo szyjka już skrócona i kanał rodny otwarty. (mam taką cichutką nadzieję, że córcia urodzi sie wcześniej).
 
No to będę trzymać kciuki,żeby córeczka urodziła się wcześniej,zdrowiutka i śliczna:) a n o i żeby poród był lekki! :) Ja mam jutro wizytę kontrolną,więc powiem mojej gin co mi się dzieje:)
 
lila mnie również męczyły mdłosci na końcówce. Powiedziałam o tym ginowi i zlecił mi bym zrobiła jeszcze raz próby watrobowe (wyszły dobre). Poprostu organizm tak przygorowuje się do porodu :-)

ewelinka, skurcze przepowiadające to takie uczucie spęcia brzucha, jak by ci ktoś pasa zaciskał na brzuchu, on wtedy twardnieje. Mi się już na dobre pojawiłi 1 tydz przed porodem, wczesniej to tak od czasu do czasu, na końcówce tak co godzinę.

Powodzenia candy, łatwego i szybkiego porodu. Pewnie taki bedzie skoro już jesteś "pootwierana" :-)
 
Ostatnia edycja:
..mi od niedzieli twardnieje brzuch co chwila..kilkadziesiat razy na dobe:O a do terminu jeszcze miesiac wiec..nie wiem o co chodzi, aha i boli mnie na dole brzucha jak podczas okresu..i miesnie krocza tez mnie bola..jak bylam 2 tg temu u gin to powiedziala ze wszystko jest ok, ide dzis wiec zobacze co mi powie...mam nadzieje ze podlacza mnie dzis w koncu!!pod ktg, bo jeszcze ostatnio powiedziala ze jest za wczesnie;O
a candy4k to pewnie juz niedlugo bedzie miala swoje Sloneczko przy sobie...3mam kciuki za szybki i bezpieczny porod!!
Ewelinka03 jestesmy w pododnym temienie:)) wiec..ja czuje czasem taki klucie w boku, tak jakby w jajniku, tak jak sie czuje podczas jajeczkowania..ale gin tez powiedziala ze to norma...moze nas nasze dzieciatka tak kopia akurat na jajniki..nie wiem..ale jestem dobrej mysli..to podstawa:))
 
dobra uciekam sie zbierac bo zaraz maz wraca z pracy i jedziemy do gin...jestem ciekawa co mi powie na to ciagle twrdnienie brzucha...
 
reklama
Do góry