reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

No właśnie, ilka, co jest z tym suwaczkiem? : laugh :

A samopoczucia gratuluję :-) nie wiem, czy u Ciebie też była cały dzień taka piękna pogoda, że aż człowiek chciał oddychać pełną piersią i nawet się uśmiechać do tramwajowych bab strasznych?

pozdrawiam
 
reklama
Witam!!!!!! U mnie jakos pomalutku ale skurcze sa co 20 minut delikatnie mowiac cholera szybciej:wściekła/y:Niewiem czy chodzic czy siedziec ale mam nadzieje ze dzisiaj albo jutro zobacze moja kruszynke.RENATO KAWE TO JA BYM CALKOWICIE ODSTAWILA CHOCIAZ NA TE 3 MIESIACE NAWET Z MLEKIEM.:dry:JA ZAMIAST KAWY PILAM TAKA ZWYKLA ANATOL I DAWALAM TROSZKE MLEKA .
 
Niunia,

Śledzę z zapartym tchem Twoje zmagania i naprawdę czuję się, jakbym sama miała zaraz urodzić ;-)

Pozdrawiam
 
Hej ja wlasnie wstalam i odrazu polecialam do toalety juz mam dosc! myslalam ze jak sie przespie to bedzie ok a tutaj dalej nic sie nie zmienilo brzuch mnie boli i robi sie twardy raz miekki niewiem juz sama co robic chyba pojde sie wykapac i przejde sie na pogotowie w sumie mam niedaleko, dalej mam do szpitala... Boje sie ze przez tego lekarza cos sie stalo i nadodatek jak wstalam to mi cos polecialo niewiem czy to wody czy co z tego co wiem cos powinno mi wyleciec z krwia a to bylo jak zwykla woda naprawde az mi sie plakac chce. Slyszalam tez ze jak juz do porodu sie idzie to dziecko sie nie rusza bo jest ulozone ja juz niewiem jeszcze moj maz jest w pracy i echo na kacie zeby zadzwonic:((( Pozdrawiam...
 
niunia856 rozumiem jak się czujesz i jaka jesteś z tego powodu zła...ja to już troszkę ignoruję, te skurcze ,ale to dlatego, że znów się nastawie,że to już...a to wszystko mija...:-( wiem, trochę głupie podejście...:zawstydzona/y:

maie :-) masz racje właśnie to miałam napisać, że ten mój dobry humor :-) to jest spowodowany dzisiejszą bardzo ładna pogodą :-) ahhh te słoneczko
 
dorota.lysy

to co piszesz jest niepokojące :-( mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku,jak masz jakieś obawy idź do lekarza może innego?

wiesz za to moje maleństwo bardzo się rozpychało wczoraj i dzisiaj, aż mnie bolało miałam brzuch twardy, ale ją czułam bardzo...;-)

 
Ale najlepsze jest w tym to ze tylko tak slyszalam ze jak juz sa skurcze to malenstwo przesteje sie ruszac bo jest ulozone chyba glupot sie nasluchalam. A moj Przemus sie wierci niemilosiernie i brzuch mam twardy i latam co chwile do toalety jak wstalam to cos mi polecialo. A wody plodowe musza byc z krwia? mi polecialo takie cos jak woda i leci co chwilke moze to poprostu sluz? A nie chce isc do szpitala boje sie i plakac mi sie chce:(((
 
Dorotko!

Jeśli wydaje Ci się, że coś jest nie tak - zostaw mężowi wiadomość i natychmiast tuptaj na pogotowie!
Zauważyłaś, że Przemcio się nie rusza? Ciągle z Ciebie cieknie?

Jejku, martwię się o Ciebie, daj znać...
 
Babolu! (Dorotko),
Nie płakać mi tu!
Masz jeszcze trochę czasu!
A to, co z Ciebie wycieka, to może być mocz - nawet bezbarwny i bez zapachu, zwłaszcza, że piszesz, że się synuś wierci. Wody z krwią być nie muszą, za to - tak mówiła moja ginka - ciekną mocniej, jak leżysz, bo jak stoisz, to główka dziecka działa jak korek...no chyba, że jest wielkie CHLUP!
No, głowa do góry :-)
 
reklama
witam laski! Jestem tu "nowa":-) i 36 tydz.na karku.Co do tej wydzieliny to rzeczywiscie moze byc to mocz.Moja siorka rodzila 2 miesiace temu i tez myslala ze jej wody odchodza i poszla do gina i okazalo sie ,ze mala jej tak uciska na pecherz
 
Do góry