reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Agamal,
strasznie jestem ciekawa, co powie Twój lekarz. Trzymam kciuki za pomyślną diagnozę

pozdrawiam (ja jeszcze mogę poczekać...)
 
reklama
maie na razie nie dziękuje.....ale tak bardzo...no wiecie chcę:sorry:

agamal napisz co i jak po wizycie:-)


a ja dziś pobiegałam po mieście i w jedna i w drugą stronę szłam pieszo ,no i wchodziłam i schodziłam po schodach;-) zrobiłam właśnie obiadek i taki lekki zjadłam, jestem jakaś taka roztrzęsiona,ale mam nadzieję,że to pozytywny objaw...
aha,no i dzwoniłam do położnej,uspokoiła mnie i potwierdziła wypadnięcie czopu co jest początkiem porodu, ale kazała mi być spokojną i obserwować reakcje organizmu...więc muszę czekać...

no i ja za was trzymam kciuki niech i u was się zacznie wielki finał!!!!


o rany,ale mi zaczęło:zawstydzona/y: jeździć w brzuchu....chyba mnie czeka dłuższa wizyta w w-c;-) no to mykam
pa
 
maie kochaniutka ,nie dziękuję by nie zapeszyć;-) teraz dziwnie się czuje...brzuch mam jak kamień...:szok:

wiecie co kobitki dobrze że są takie fora i, że piszecie, że można się jedna drugiej wygadać i poradzić:-)

z mojej strony serdeczne dzięki:-)
 
Jak sobie radzicie???Ja juz nie mam sily brzuch twardnieje i mieknie i tak caly dzien najgorsze ze to czekanie meczy i mnie i malenstwo
 
Pewnie, że dobrze, że są takie fora :-)

Moje brzucho, choć ma jeszcze trochę czasu, też wariuje; czuję się jakbym miała wokół pasa metalową obręcz, która raz się zaciska, raz rozluźnia...pomagają okłady z ciepłych ręczników; do tego ciągle mnie mdli...

niunia, cóż poradzić, pozostaje tylko czekanie...miejmy nadzieję, że maleństwo się jednak nie męczy, tylko ciężko i skrupulatnie przygotowuje do Pierwszej Podróży...:-) głowa do góry

pozdrawiam serdecznie
 
A!
I mam nadzieję, że się wkrótce spotkamy na wątku świeżo upieczonych mamuś:-)
 
Czesc wam u mnie moze jakie zmiany nie wiem juz sama tera mam bardzo obfita wydzieline ale bezbarwna gesta i takie jakby niewiem jak to opisac ciagle czekam. Aco tam u was
 
reklama
Do góry