reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Cześć Dziewczyny.
Ja już mam jeden falstart za sobą. Jak wielkie rozczarowanie się czuje wracając znowu do domu samym. Ja mam termin na środę (18.02). Mam nadzieje że wyrobię się w czasie. Malutka straszy mnie cały czas. Ale teraz stwierdziłam że pojadę do szpitala jak mnie dopiero na kolana rzuci :tak:
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy!!! Już wkrótce i ja będę rodzić lecz podobnie jak u Was na razie nic.Co jakiś czas mam pobolewania w dole brzucha jak przy miesiączce oraz jakieś takie fale jakby skurczowe ale raczej bezbolesne.Dzidzia daje czadu szczególnie w nocy.Pozdrawiam serdecznie
 
Właśnie ten zawód... jak sie mysli ze to juz. Pewnie najpierw sie przestrasze, potem uciesze sie ze to juz... a jak sie okaze ze to jednak jeszcze nie... i mnie odesla ze szpitala do domku... eh... ciekawe jak to bedzie :)
 
Ale jestem padnieta ten dlugi spacer dal mi w kosc Bola mnie stopy,plecy i kluje w dole brzucha Ale sama jestem sobie winna bo nie spacerowalam zbyt duzo podczas ciazy Bylo to spowodowane tym ze do 35 tygodnia pracowalam Tak wiec od poniedzialku do piatku wychodzilam z domu wczesno rano i wracalam poznym popoludniem Po pracy gotowalam obiadek i juz nie mialam najmniejszej ochoty ruszac sie z domu Troche tez rozleniwilam sie przez miska bo mimo ze do najblizszego sklepu mamy blisko to zawsze jezdzimy tam samochodem Jak twierdzi moj m. po to ma samochod zeby nim jezdzic :-p
glitterfy134046T514D37.gif
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a czy Was tez bolą biodra? Ja nie wiem czy mi sie tam wszystko do porodu przygotowuje czy jak... ale bolą :((
 
ja się niedawno obudzilam, jak tu teraz zasnąć? dobrze że synuś u babci....pośpię rano :) Brzuszek boli przy chodzeniu jak cholera ale dzidziunia ani myśli wyjść prędzej!!
 
Dziewczyny a czy Was tez bolą biodra? Ja nie wiem czy mi sie tam wszystko do porodu przygotowuje czy jak... ale bolą :((

Mnie strasznie bolą biodra. Zwłaszcza jak dłuższy czas leżę na którymś z boków.
Czasem też strasznie bolą mnie pachwiny. Masakra. Teraz dodatkowo doszedł nerwoból w plecach który promieniuje mi na cały lewy pośladek i lewą nogę, że aż czasem nie mogę na niej stać.
Całe szczęście że to już długo nie potrwa. Jestem w 40tc.
Pozdrawiam
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!

Wczoraj zaczął się u mnie 37 tydz ciąży. Skurcze miewam ale jeszcze nie bolesne, więc nie dokuczają bardzo. Dwa dni temu miałam taki skurcz troszkę silniejszy, ale położyłam się i mi przeszło. Dziecko jakby minimalnie ograniczyło swoją aktywność, tzn, bardziej się przetacza niż kopie, choć jak już kopnie to porządnie :) Nocami mogę jeszcze spać - powiedzmy. Przy nocnym wstawaniu do toalety boli mnie spojenie łonowe, czy u Was występuje to samo?? Mam też dziwne wrażenie, że brzuch w górnej części (tuż pod biustem) jest jakby "zdrętwiała skóra". To znaczy to jest takie uczucie jak czasem zdrętwieje noga. Nie wiem czy to normalne. We wtorek 17.02 mam wiztytę u gina, napewno o to zapytam.

Pozdrawiam
Eve



 
Ostatnia edycja:
eve ja tez ostatnio miewam w nocy takie bole tzn podbrzusza straszne dziwne uczucie i rowniez zastanawiam sie czy to normalne :)
i tak od paru dni wieczorami dziwnie burczy mi w brzuchu a wlasciwie na jego bokach (a glodna nie jestem ) nie wiem od czego to tak jest.. :)
 
reklama
Do góry