reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Te właściwe będą silniejsze i na pewno nie przejdą po kąpieli, zmianie aktywności, czy jak położysz się spać. Moja położna mawiała, że jeśli jesteś w stanie rozmawiać przez 15 minut bez przerwy to jeszcze nie to :)

ja jak mi odeszly wody i kazali do szpitala przyjechac zeby sprawdzic czy to wody :) to tez juz mialam wg.mnie silne skurcze ale polozna mojemu emkowi powiedzial PRZYJEDZ PAN Z ZONA JAK BEDZIE KRZYCZEC Z BOLU A TERAZ TO ONA TYLKO STEKA WIEC JESCZE NIE RODZI:-)

powodzonka kochane i zycze latwych porodow:)
 
hej ja wczesniejsze dwa porody miałam lekkie nie narzekam ciekawe jak bedzie z trzecim ale do sierpnia jeszcze troszkę :-)
 
wczoraj miałam termin z OM, dzisiaj z USG i póki co nic się nie dzieje, troszkę pobolewa mnie brzuch i tyle :/ i ja chce już urodzić!
jeśli chodzi o inne symptomy to nie ma ich w ogóle.. wszystko poznikało,więc nie ma co chyba wyszukiwać u siebie ich na siłę ...
 
DSC04390.jpgdziękuje kochane :*
Franek ma już 6 dni...jejku jak ten czas leci...troche daje do wiwatu...w nocy je co dwie godziny więc chyba często budzi..co sądzicie??
 
andrewa jejciu jaki slodziak ;) ślicznyyy :-) co 2h, wiesz to zalezy od dziecka, moze to poczatek dopiero? potem bedzie łatwiej:-)
Anka ja tez mialam dwa pierwsze łatwe porody, trzeci tez był łatwy ale nie powiem bolało mnie bardziej ze płakałam w skurczach:( nie chce starszyc bron boze! kaza innaczej rodzi, u mnie to stwierdzenie ze kazdy nastepny poród jest łatwiejszy ale bardziej bolesny sie sprawdzilo:)
 
LIZA no mały je co 2h 60ml więc dużo ale nie ulewa ani nic więc nie wiem..moze tak własnie Franek potrzebuje...może ma szybką przemianę materii...
 
reklama
Ale to mm czy cyc?
Hym, a moze daj mu wiecej np. 120ml ale 3h przerwe? musisz go wyczuc, to jeszcze maly bąbelek, ktory uczy sie zyc na tym swiecie:tak:
 
Do góry