reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Andrewa jeszcze chwilka i Ty będziesz mieć swojego bombla przy cycuchu;-)

blondplatyna Kochana ja miałam brunatną wydzielinę na dwa dni przed porodem...;-)Potem, w szpitalu jak odeszły mi wody, odszedł również brunatny czop śluzowy... i już witała mnie porodówka:-D

Także szykuj się;-)
 
reklama
Andrewa jeszcze chwilka i Ty będziesz mieć swojego bombla przy cycuchu
wink2.gif

no już też lada chwila ale w moim przypadku nie przy cycuchu :-)
jak się czujesz i maleństwo ??
 
Andrewa rozumiem, że nie będziesz karmic piersią;->
A dziękuję, czujemy oboje się świetnie;-) Bombelek grzeczny, czasami coś pomarudzi, ale nie płacze... Naprawde nie moge narzekac. choc jedyne do czego ciężko się przystosowac to wstawanie w nocy i niewyspanie...
Wiec kochana korzystaj ze snu ile się da, naprawde śpij wtedy, kiedy tylko choć troszkę Ci się zachce;-)

Blondplatyna
tak Kochana to właśnie to znaczy... Znaczy, że maluszek pomału chce się wydostać... Mi wcześniej też odchodził czop jakieś dwa tyg przed porodem ale potem odeszły chyba resztki;)
Nie wiem ile w tym mi pomogło, ale właśnie jak tylko zaczęłam masować brodawki (zalecenie lekarza:-D) to zaczęłam plamić, to właśnie było na dwa dni przed porodem...
Także powodzenia Kochana:-)
 
Ostatnia edycja:
hej :)
Dziekuje Wam..

Klaudix - Gratuluje, sliczny Filipek :)) Niech zdrowo sie chowa :)
Blondplatyna - Wiem jak sie czujesz, ale spokojnie, doczekasz sie swojego Malenstwa, zycze Ci spokojnego porodu.
Andrewa, Evelinecka - Na was tez przyjdzie pora, a moze juz przyszla :)
Trzymam kciuki ;)

Moj Maluszek spokojny bardzo, tylko je i spi, taki Cycek Maly :D
Nie lubi jak narazie swojego lozeczka, ale powoli trzeba go uczyc tam sypiac :)
Pozdrowienia
 
Klaudix nie ja nie będę karmić...w każdej chwili moge urodzić i muszę wracać na egzaminy, poza tym bardzo się zraziłam przy Kubusiu...byłam jak dojna krowa, dosłownie zalewałam się w nocy i musiałam conajmniej 3 razy się przebierać :( potem gorżczki, omdlenia a na końcu mega zapalenie i zielone mleko :( w tej chwili juz szykuje się podobny problem i się boję....

ehhh dziewczynki ja dzisiaj umieram bo 12 h wykładów i egzaminów mam naprawde dosyć...w dodatku bardzo boli mnie krocze czy macica.....sama już nie wiem...normalnie czuje się jakby ktoś mi kopa dał w intymne miejsce i w dodatku wszystko mnie tam szczypie ;/ dodatkowo mam takie skurczyki malutkie że wyprostować się nie mogę....hmmm czy to cos może oznaczać???
 
Witam się z wami jeszcze 2w1! Od godziny 2 mam regularne skurcze co 10 minut do tego dochodzi wydzielina podbarwiona krwią. Narazie czekam na częstsze skurcze albo do odejścia wód. Ale uwierzcie jak łapie skurcz to mam ochotę chodzić po ścianie.
 
Witam się z wami jeszcze 2w1! Od godziny 2 mam regularne skurcze co 10 minut do tego dochodzi wydzielina podbarwiona krwią. Narazie czekam na częstsze skurcze albo do odejścia wód. Ale uwierzcie jak łapie skurcz to mam ochotę chodzić po ścianie.


kobieto ty się pakuj hehehehe :) a ty masz siły jeszcze siedzieć na bb...podziwiam cię i trzymam z całej siły kciukasy :*
 
witam, mi czop śluzowy podbarwiony krwią odeszedł wieczorem, następnego dnia rano ok godz 7 odeszły mi wody, po jakiś 2 godz od odejścia wód rozpoczęły się skurcze a o o godz 23.15 mój synek był już na świecie :) pozdrawiam

 
reklama
dziewczyny czoop mi odszedł jakiiś tydzień temu
przed chwila na majtkach znalazłam śladowe ilości takich smarków z zyłkami krwi...termin mam na środe w przyszłym tyg.
jak myslicie czy to może już coś oznaczać ???
 
Do góry