reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

wiesz jak narazie planuje być z nią do roku w domu...ale nie wiem czy nie poczekam dluzej ..balabym sie chyba zosawiac dziecko,ktore nie umie mowic...i nie przekaze mi jak bedzie jej sie dzialo cos zlego...no ale nie wiem jak to bedzie.do roku napewno z nia bede.a Ty?

ja zaszlam w ciaze bedac na stazu wiec nie mam macierzynskiego ani wychowawczego....
wiec zostaje z mala tak dlugo jak sie da.
u mnie klobiety zarobia z 800zł a jak niance mam oddac 600zl to ja dzikeuje nikt mi nie zwroci chwil dorasdtania i rozwijania sie mojego dziecka.. no alejak mus to mus to tez inna sytuacja...
pozatym jak kiedys zostawie ja komus to w domu na pewno bedzie wlaczony dyktafon by wiedziec co ta niania robi no i w gre wchodzi tylko pilnowanie u mnie w domu.
 
reklama
Skurcze to ja mam od daawna, przez to leżałam w szpitalu na podtrzymaniu tydzień temu bo niby córa jeszcze za mała na wyjście jest... Ogólnie skurcze mam kilkanaście razy dziennie, ale jeszcze nie są strasznie bolesne;-)
A piszę tak mało bo ja rzadko zaglądam tutaj, na chwilę rano i na chwilę w południe, dom... mąż... zakupy, wszystko mam na głowie:(

mi sie wydaje ze zaczyna sie cos dziac:)
powodzenia
 
no mamy chyba podobne podejscie do tego:) tez bym tak zrobila z tym dyktafonem...ale tez uwazam ze do 3 lat chociaz powinnam z nia byc i uczestniczyc w jej najwiekszych postepach :)) uczyc ja wszystkiego itp.a nie zeby ktos to mial robic za mnie....potem jest juz przedszkole...no nie wiem narazie chce ja przytulic :D:))

misslena kurcze Ty masz jeszcze troche czasu...a jak mialas juz skurcze to moze chociaz ty sie nie przeterminujesz:)) zycze Ci tego
 
Dzięki:) No zaczyna, brzuch mam praktycznie co chwila mocno twardy, skurcze różnie mnie łapią i mam syndrom wicia gniazda:-D Sprzątam, piorę itd jak oszalała;D

no to z pewnoscia! twardnienie brzucha powteirdza tylko skurcze:)
super:0
no nareszci emoze jak ruszysz porod na forum to i reszt apojdzie w twoje slady:)
 
misslena kurcze Ty masz jeszcze troche czasu...a jak mialas juz skurcze to moze chociaz ty sie nie przeterminujesz:)) zycze Ci tego

No mi się zdaje że nie, termin mam na 23 i 29... ale razem z M dajemy mi czas max do 15 skoro już tydzień temu miałam "pozorną akcję porodową", do tego te upały itd.

osiagnelam sukces!
uspilam moja marude:)

Gratulacje;D
 
Brzuch mam czasami jak kamień;D Biorę no-spe forte 2 razy dziennie...

ja tez mialam nospe nawet 2 opakowania mi jeszcze zostaly bo jej nie bralam;p
porzestalam.... bole byly skurcze etz w 35 tyg juz praiwe rodzilam a jak zatrzymalo sie to na dlugo!
i tez mialam zalecenie 2 x dziennie.
 
reklama
Do góry