reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

wiesz jak narazie planuje być z nią do roku w domu...ale nie wiem czy nie poczekam dluzej ..balabym sie chyba zosawiac dziecko,ktore nie umie mowic...i nie przekaze mi jak bedzie jej sie dzialo cos zlego...no ale nie wiem jak to bedzie.do roku napewno z nia bede.a Ty?
 
reklama
Kobietki, czy duża ilość gęstego, białego śluzu może zwiastować że niedługo odejdzie mi czop? Bo zrobiło się tego o wiele więcej... :szok:
 
to moze byc czop i nie czop :) mi odeszlo pelno brazowego budyniu pozniej korek z krwia a teraz nadal cos sie tam ciagnie.wiec ja juz nie wiem czy mi odszedl i to śluz czy dalej mi odchodzi:) w kazdym razie ten budyn i korek odeszly w sobote i jak widac nic sie u mnie nie ruszylo .rozwarcie dalej na 1,5 :D
 
to moze byc czop i nie czop :) mi odeszlo pelno brazowego budyniu pozniej korek z krwia a teraz nadal cos sie tam ciagnie.wiec ja juz nie wiem czy mi odszedl i to śluz czy dalej mi odchodzi:) w kazdym razie ten budyn i korek odeszly w sobote i jak widac nic sie u mnie nie ruszylo .rozwarcie dalej na 1,5 :D

U mnie jest tylko chwilowo duuużo białej, gęstej śluzowatej mazi ale nic więcej, więc mnie to nieco zastanawia;-)
 
I powiem Ci ze ja juz nie zwracam uwagi na takie rzeczy bo tylko robie sobie nadzieje!czekam na porzadne skurcze albo na potop!!:) i tobie tez radze bo tylko sie nakrecisz niepotrzebnie jak ja :D
 
Jak dla mnie : zaczął Ci odchodzić i pewnie jeszcze przez tydzien lub dłużej bedzie stopniowo odchodził:)) masz jakieś skurcze przepowiadajace czy cos? i co tak mało z nami piszesz?:D
 
reklama
Jak dla mnie : zaczął Ci odchodzić i pewnie jeszcze przez tydzien lub dłużej bedzie stopniowo odchodził:)) masz jakieś skurcze przepowiadajace czy cos? i co tak mało z nami piszesz?:D

Skurcze to ja mam od daawna, przez to leżałam w szpitalu na podtrzymaniu tydzień temu bo niby córa jeszcze za mała na wyjście jest... Ogólnie skurcze mam kilkanaście razy dziennie, ale jeszcze nie są strasznie bolesne;-)
A piszę tak mało bo ja rzadko zaglądam tutaj, na chwilę rano i na chwilę w południe, dom... mąż... zakupy, wszystko mam na głowie:(
 
Do góry