reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
ciepło się zrobiła to i nas mniej na forum :-) ja też jeszcze dwupak, chociaż wczoraj umyłam auto, wyrównywałam wjazd łopatą i grabiami a na końcu namówiłam męża, żebyśmy skoczyli do znajomych nad jeziorko jakieś 120 km w jedną stronę... pojechaliśmy, stałam, uśmiałam się za wszystkie czasy, pospacerowaliśmy i nic... żadnych bóli
ja to pewnie jeszcze ze 2 tyg ponoszę, więc będę czekać tu na Was wszystkie :-D
 
W środę wyszłam ze szpitala, powodem trafienia była pozorna czynność porodowa którą zauważył mój gin podczas badania... od tego czasu zastanawia mnie czy wkładki formujące wklęsłe brodawki Medela mogą sprowokować poród? Używałam ich przez kilka dni, potem na kilka przed wizytą odstawiłam a w poniedziałek miałam wizytę po której zostałam w szpitalu...
 
W środę wyszłam ze szpitala, powodem trafienia była pozorna czynność porodowa którą zauważył mój gin podczas badania... od tego czasu zastanawia mnie czy wkładki formujące wklęsłe brodawki Medela mogą sprowokować poród? Używałam ich przez kilka dni, potem na kilka przed wizytą odstawiłam a w poniedziałek miałam wizytę po której zostałam w szpitalu...

podobno draznienie brodawek moze wywolac porod:)
 
Właśnie też tak słyszałam, ale na ulotce i wszędzie jest napisane że można ich używać od 32 tygodnia do końca ciąży i po urodzeniu, w przeciwieństwie np do Nipletki Aventu, sama teraz nie wiem czy używać dalej czy nie... ehh:(

mozesz uzywac ciaze masz juz donoszona:) takze spokojna glowa:) trzymam kciuki:)
 
mozesz uzywac ciaze masz juz donoszona:) takze spokojna glowa:) trzymam kciuki:)

Donoszona donoszona, ale lekarz na wizycie powiedział mi że muszę jeszcze z 2 tygodnie chociaż pochodzić bo córcia jest maleńka, i musi jeszcze nabrać na wadze bo mogą być jakieś problemy z wypuszczeniem potem, jak on to powiedział "za niska waga urodzeniowa", więc boję się nie przekombinować ale z drugiej strony mam problem właśnie z brodawkami a te wkładki mi pomagają... inaczej wątpię żebym dała radę karmić:( Jestem między młotem a kowadłem:((
 
reklama
Donoszona donoszona, ale lekarz na wizycie powiedział mi że muszę jeszcze z 2 tygodnie chociaż pochodzić bo córcia jest maleńka, i musi jeszcze nabrać na wadze bo mogą być jakieś problemy z wypuszczeniem potem, jak on to powiedział "za niska waga urodzeniowa", więc boję się nie przekombinować ale z drugiej strony mam problem właśnie z brodawkami a te wkładki mi pomagają... inaczej wątpię żebym dała radę karmić:( Jestem między młotem a kowadłem:((

mi tez mowili ze dziecko bedzie wzyc gora 2,5 kg to bylo usg przed powodem robione a uridzilam syna o wadze 3640:) takze teraz nie sugerowalabym sie usg:) dodam ze 3 lekarzy mi mowilo to samo:) ja wlasnie nie karmilam bo mialam problem z brodawkami i maly nie ssal,sciagalamk pokarm do buteli,ale i tak mialam go niewiele dokarmialam bebiko:)
 
Do góry