reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

wypilam go 20minut temu.on jest ogolnie na przeczyszczenie , a ruchy jelit poruszaja macice do skurczy dlatego moze zadzialac przyspieszajaco.;) no zobaczymy :))

tak wiem wiem sama chcialam sie skusic ale zbyt wielki cykor jestem... pisz jak cos...
my zaraz wychodzimy swietowac zabka Julii ale mam nadzieje ze ws stad wywieje w koncu na te porodowki!!!!!!!
 
reklama
Popieram przedmówczynię :tak: Pewnie czop :-D Ale nie podniecałabym się tym specjalnie... Mnie odszedł dwa tygodnie przeszło przed porodem. Ale przy pierwszej ciąży, kiedy własnie taki jakby krwawy odszedł, to urodziłam tego samego dnia po północy. Czyli w zasadzie następnego już dnia :-p
 
Popieram przedmówczynię :tak: Pewnie czop :-D Ale nie podniecałabym się tym specjalnie... Mnie odszedł dwa tygodnie przeszło przed porodem. Ale przy pierwszej ciąży, kiedy własnie taki jakby krwawy odszedł, to urodziłam tego samego dnia po północy. Czyli w zasadzie następnego już dnia :-p

to fakt na czop nie ma co sie sugerowac ale moja bratowa stracila czop w 32 tyg a urodzila w 35 ja zas stracilam czop na 3 dni przed porodem ale tylko zesciowo do samego porodu cos ze mnie wylatywalo!
no ale u ciebie ten plus ze olejku sie napilas.. moze to cos ruszy!
 
o jak fajnie.. a to zwyczaj regionu waszego czy rodzinny?
na pewno nie rodzinny, regionalny to nie wiem, ale od dawna wszyscy w koło szukają pierwszych zębów, żeby dostać prezent :-)

co do oleju to odpuszczę, bo ja mam chore jelita, więc nie będę ryzykować, w końcu jeszcze półtorej godziny i z marteczką uciekamy na porodówkę, ale u mnie nic się nie dzieje :-(
 
lekarz też mógł się przyczynić. mi po każdej wizycie mówił że mogę plamić troszkę bo jak by więcej tego było jak przy okresie to natychmiast do szpitala... ja też mam problem z czopem :/ w sumie to nawet nie wiem czy to był on czy nie. obstawiam że u ciebie to czop. musisz się zmobilizować żeby dziś urodzić. mąż musi pomóc choć jak ja twierdzę od dziś to nie bardzo to działa. hehe- powiedziałam mężowi że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna więc żeby wreszcie skończył robić tego dzidziaka bo już 9m-cy minęło :) średnio się przejął i powiedział że przecież robi wszystko co w jego mocy ale jak czuje główkę no to jakoś bardziej starać się nie umie :)
 
no u mnie tez nie....ale czytalam gdzies ze jak z krwia odejdzie to zazwyczaj przed samym porodem a podkreskam ze na dzis mam termin z usg i lekarz zrobil masaz tej szyjki:D wiec sobie troche nadziei porobie:D troche ten brzuch mnie tez boli jak na okres... spoko madzik u ciebie to bedzie poprostu nagle:*
 
misiaczek mój mąż też miał problem z tym, że czuje główkę :-) i też próbowaliśmy i też seksik nie działa, byłam też na spacerze, z którego ledwo wróciłam, bo kawał przeszłam i nic nie zadziałało, więc spokojnie czekam (coby się nie przemęczać) :-p
marteczkaa informuj na bieżąco jak będziesz miała kolejne oznaki, jakieś skurcze czy coś :-D
 
reklama
Do góry