reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

Ma delikatny zapach a dzięki odpowiedniej konsystencji łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny,
już niewielka ilość kremu wystarcza na jednorazowe użycie. Córeczka miała akurat dość podrażnioną
skórę ze względu na biegunkę i regularnie stosowałyśmy ten produkt i zapobiec podrażnieniom. Już
po kilku dniach skóra znów była w nienagannym stanie. Polecam wszystkim mamom;)
 
reklama
SUDOCREM[SUP]®[/SUP] to krem barierowo-ochronny stosowany w odpieluszkowym odparzeniu skóry.


Jest skuteczny w profilaktyce i łagodzeniu odpieluszkowego odparzenia skóry.

Chroni ją przed substancjami drażniącymi (kał, mocz, detergenty).

Skutecznie i szybko łagodzi podrażnienia i świąd. Przyspiesza proces regeneracji naskórka.
SUDOCREM[SUP]®[/SUP] jest bezpieczny, nie wywołuje podrażnień i nie wysusza skóry dziecka. Dodatkowo jest wydajny.


Tyle informacji dostajemy od producenta. A co na to nasze babyboomowe mamy?





W moim przypadku pomogła tylko maść robiona tylko przez niektóre apteki i w dodatku na receptę:gdzie najważniejszym składnikiem jest BALSAM PERUWIAŃSKI który zdziałał cud jest tam alantan cynk i jakiś antybiotyk. Przedstawię sytuację po której doszło do odparzenia: 1)zmiana pieluch z babydreamów przeszliśmy na oryginalne pampersy które oczywiście są chłonne ale pani w aptece powiedziała że są czymś nasączane podobno aloesem.....i to mogła być jedna z przyczyn 2)stosowałam czopki viburcol po których robiła rzadkie kupy i odczyn tych kup mógłby być kwaśny i najprawdopodobniej one doprowadziły do odparzenia... Byłam załamana i odradzam stosowania maści na sterydach bo człowiek nieświadomie zaszkodzić może maleństwu zamiast pomóc......i tak się stało w naszym przypadku.Pożyczyłam ową maść i z prędkością błyskawicy pomogła ale na chwilę bo po kilkudniowym stosowaniu stan pupy był gorszy niż przy odparzeniu....... Natychmiast prywatna konsultacja z dermatologiem po której został przepisany pimafucort skuteczny ale wolno działał. Na szczeście są ludzie którzy mają wśród swoich znajomych starych aptekarzy i doradzili właśnie maść na bazie balsamu peruwiańskiego.Polecam jest taka brązowawa i pachnie "jak eukaliptus". Piszę na tym forum żeby pomóc zdesperowanym rodzicom aby ich maleństwa nie doznały takich cierpień jak moje.Jeszcze raz maść jest robiona na zamówienie i jest na receptę.
 
Witam. Ja również przetestowałam Sudocrem i jestem bardzo zadowolona. Krem nie podrażnia i nie uczula. Świetnie radzi sobie z wszelkiego rodzaju odparzeniami i problemami skórnymi. Kosmetyk całkowicie spełnił moje oczekiwania. Oceniam go na 6 i polecam wszystkim mamom.
 
Sudocrem testowałyśmy z córeczkami długo, gdyż mała próbka była bardzo wydajna. Przy młodszej córce stosowałam przy każdej zmianie pieluszki, gdyż ma ona bardzo delikatną i skłonną do odparzeń skórę. Rzeczywiście - podczas stosowania Sudocremu odparzenie nie wystąpiło ani razu! :) Przy starszej córce stosowałam na otarte kolanko ;) - również pomógł. Z powodzeniem mogę polecić produkt, już zakupiłam większe opakowanie. Choć cena nie jest niska, jednak krem jest bardzo wydajny i wystarczy zastosować cieniutką warstwę, dlatego starcza na długo.
 
kremu Sudocrem używam od kilku lat i jestem zadowolona jego działaniem, zarówno zapobiega powstawaniu zmian skórnych jak i leczy już te powstałe, jest bardzo skuteczny a zarazem bezpieczny.
 
Również i ja miałam możliwość przetestowania sudokremu.Moja opinia-naprawde super produkt!Bardzo, bardzo wydajny i przede wszystkim spełnia swoją rolę bardzo szybko, stosujemy go po kazdej kupce oraz np na ranki po pachami. Polecam ten produkt bo warto.tyle mam nie moze sie mylić!
 
Krem jest bardzo dobry,idealnie się rozprowadza i spełnia swoje zadanie.Mój synek nie ma żadnych odparzeń nawet na takich upałach jakie teraz mamy.Polecam w 100%
 
Witam wszystkie mamy...przepraszam,że tak późno wystawiam opinię na temat sudocremu,ale miałam malutki problem z zalogowaniem się. Już jest w porządku,więc piszę,co myślę o kremie.Zacznę o tego,że jest on jedynym kremem,który działa niemalże natychmiast. Można zastosować go zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Działa nie tylko na skórę pupy,ale też na twarz i całe ciało.Jak dla mnie i mojej rodziny jest poprostu świetny. Owszem może jest i drogi,ale nie do końca się z tym zgodzę,ponieważ opakowanie starcza naprawdę na bardzo długo.Polecam więc wszystkim obecnym i przyszłym mamom.Moja rada jest prosta: Nie kupujcie z pozoru tańszych produktów,gdyż sudocrem jest mega wydajny i skuteczny w 100%. Pozdrawiam!!!
 
Nie ukrywam że przy tak upalnych dniach bałam się zastosować SUDOCREM, zazwyczaj używam talk gdyż często pod innymi kremami pojawiały się potówki i zaczerwienienia. I muszę powiedzieć że bardzo mile się rozczarowałam :) naprawdę bardzo dobrze chroni przed odparzeniami, pomaga przy zaczerwienieniach i różnego rodzaju zmianach na pupci mojego synka. Z czystym sercem mogę go polecić :)
 
reklama
Już od dawna Sudocrem jest znany w moim domku, głównie używałam i używam go na moje problemy skórne. Doskonale łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia.
Niedługo razem ze mną będzie używać go także moje dzieciątko :tak:
 
Do góry