reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki też mają hobby:)

Sprzątanie, szorowanie, pieczenie ciasta i jeszcze dłubanie skarpetek na drutach - syndrom wicia gniazda muszę uznać za włączony :) Wczoraj przyszła przesyłeczka z nową włóczką i nijak nie umiałam się powstrzymać, żeby nie zacząć. Jedna skarpetka już prawie gotowa. Tym razem dla mnie :)

dziergane po godzinach
 
reklama
Pola, super. A powiedz mi, bo nie doczytałam jeszcze na Twoim blogu - czy wzory do haftu Ty skądś bierzesz, czy sama wymyślasz? Jakieś gazety czy coś?
Chyba też zacznę, ale może lepiej najpierw zajmę się tym patchworkiem, który mnie wola od miesiąca już.
 
Anielkaa, dzięki :)

Gośka, wzorki mam gotowe, najczęściej z netu, czasem z jakiejś gazetki. Jak się dobrze w sieci porozglądać to jest tego caaaałe mnóstwo: blogi, fora, strony z gratisowymi wzorami, masa wzorów na chomikuj.pl itd. Mnie takie dłubanie super relaksuje - bardzo polecam :) Swojego czasu nawet zacięłam się i ręcznie zrobiłam nasze zaproszenia ślubne :) (ok. 100 szt. - wiązanie i przyklejanie kokardek śniło mi się przez kilka dni ;)

To prototyp zaproszenia, więc trochę uciapany i rozmazany ;)

DSCN3155.jpg

*Sorki za post pod postem - przy edycji nie ma możliwości dodania zdjęcia z kompa :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pola, Ty to masz sporo cierpliwosci - sliczne!, jedyne zaproszenia co robilam w zyciu to na wlasny slub, bylo ich 15 i mialam serdecznie dosc:-D maz je sam konczyl:-D

o skarpetkujesz sie;-)

ja walecznie i mozolnie wszystko idzie, bo ciezko mi jeszcze z reka, ale zrobilam czapusie - dynie dla myszy, bo juz chyba jesien idzie...

DSC00199.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry