reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Moja jak robi siku to nie stęka ale tak jakby się otrząsa. Na początku jakby otrząsanie i sekunda potem sik leci.
U mnie jest podobnie ale musi sobie stęknąć.
Albo ma ZUM albo po prostu nasza pediatra tak mi wypaliła mózg informacjami i straszeniem, że aż za bardzo się skupiam na wszystkim i wszystkim się martwię.
Dzisiaj miała bardzo długie wietrzenie i gdy steknela to puściła bączka i wtedy siku poleciało, jednym strumieniem i już wtedy nie stękała. Nie robi tego za każdym razem, ale tak jak napisałam już się obawiam że to jednak ZUM, a nie niewiedza Pani Doktor.
 
Hej dziewczyny ja tak trochę z innej beczki ale mam nadzieję, że żadna z was nie będzie miała tego bardzo mi za złe.
Potrzebuje porady.


Dziesiaj mam już 47 dzień cyklu a mojej @ ani widu ani słychu.
Ogólnie to mam dość długie cykle.
Teraz planowo @ miałam dostać w 39 dniu cyklu, ale spoznia się już 8 dni.
Zrobiłam 5 testów. Każdy negatywny.
Oczywiście wszystkie po terminie spodziewanej @ i każdy z porannego moczu.
Jutro zrobię jeszcze jeden bo ostatni robiłam 1 kwietnia.
Jak myślicie te 5 testów mogło się mylić czy niekoniecznie?
 
Hej dziewczyny ja tak trochę z innej beczki ale mam nadzieję, że żadna z was nie będzie miała tego bardzo mi za złe.
Potrzebuje porady.


Dziesiaj mam już 47 dzień cyklu a mojej @ ani widu ani słychu.
Ogólnie to mam dość długie cykle.
Teraz planowo @ miałam dostać w 39 dniu cyklu, ale spoznia się już 8 dni.
Zrobiłam 5 testów. Każdy negatywny.
Oczywiście wszystkie po terminie spodziewanej @ i każdy z porannego moczu.
Jutro zrobię jeszcze jeden bo ostatni robiłam 1 kwietnia.
Jak myślicie te 5 testów mogło się mylić czy niekoniecznie?
Idz do lekarza. A karmisz piersią?
 
Ja też z innej beczki moja mała 5 dzień bez kupy przy kp. Ale brzuch miękki baki puszcza nie marudzi nie płacze. Co myślicie?
Podobno do dwóch tyg dziecko może nie robić kupy. Jeżeli nie boli jej brzuszek, to myślę że wszystko ok. W razie czego możesz podać Espumisan jeżeli zacznie marudzić, mój syn od razu miał po nim kupę.
 
reklama
Dziewczyny, moja mała ma 3 miesiące i tydzień. Od 2 dni strasznie się silni, wysuwa język i wkłada rączki do buzi. Dzisiaj zauważyłam też biale miejsca na dziąsłach tam gdzie powinny być ząbki. Załączyło się też marudzenie. Myślicie że to mogą być już zęby? Wizyta u lekarza dopiero we wtorek.
 
Do góry