reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja to mam szczęście dzisiaj sz zepienia a tu śnieg n a dworze do tego obudziłam się z bólem gardła i jeszcze ropień przyzębny mi wyskoczył a nigdy nie miałam problemów z z dziąsłami. Ach ta ciąża i KP. Jakie leki w takiej sytuacji na gardło i przeciwbólowe przy Kp?
 
reklama
Ja to mam szczęście dzisiaj sz zepienia a tu śnieg n a dworze do tego obudziłam się z bólem gardła i jeszcze ropień przyzębny mi wyskoczył a nigdy nie miałam problemów z z dziąsłami. Ach ta ciąża i KP. Jakie leki w takiej sytuacji na gardło i przeciwbólowe przy Kp?
Możesz śmiało brać Apap. Ja po CC brałam 3 razy dziennie po 2 tabletki.
 
Dziewczyny moze coś poradzicie, bo już mi witki opadają.. córka przy karmieniu czasami robi taki wydech i mleko jej idzie do zatok czy nosa, a potem nie może spać szczególnie w nocy bo jej się ciężko oddycha. Bardzo ciężko to odessać.. używamy też wody morskiej ale to wszystko nie działa do końca..
 
Dziewczyny moze coś poradzicie, bo już mi witki opadają.. córka przy karmieniu czasami robi taki wydech i mleko jej idzie do zatok czy nosa, a potem nie może spać szczególnie w nocy bo jej się ciężko oddycha. Bardzo ciężko to odessać.. używamy też wody morskiej ale to wszystko nie działa do końca..
może masz zbyt mocny strumień ?

Młody zaczął lepiej spać, za to stęka jak stary chłop, więc ja mam po śnie .. całą noc tak stęka i stęka, ja nie wiem co mu jest...
 
Trochę tak, dlatego staram się małą karmić "od dołu" ale i tak jest problem
Na za duzy strumien poleca się odciągnięcie pokarmu przed każdym karmieniem, jakieś 10 ml, bo później już leci nieco wolniej. Mi tak poradzono i mogę potwierdzić, że działa w moim przypadku, od samego początku mam nadprodukcje pokarmu i mleko leci jak szalone.
 
reklama
może masz zbyt mocny strumień ?

Młody zaczął lepiej spać, za to stęka jak stary chłop, więc ja mam po śnie .. całą noc tak stęka i stęka, ja nie wiem co mu jest...
Moja też stęka, macha rękami,jakieś dziwne odgłosy,ale daje pospać od 12 do 6.nie jest źle.
 
Do góry