reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja pochwaliłam młodego za szybko, druga noc z rzędu nieprzespana, spał tylko ze dwie godziny... Aż na samą myśl jak będzie dzisiaj chcę mi się płakać. Ile można tak funkcjonować spiąć po 3-4 h dziennie :(
U nas też tak było. Ale pocieszę Cię że dłużej niż 2 noce tak nie było wiec masz szansę się dzisiaj wyspać. Śpi wtedy kiedy on w ciągu dnia. Jak nie możesz to chociaż poleguj :)
 
reklama
147440945_3391950104238462_4182422833420823_n.png


Musiałam xD tak mniej więcej wygląda sytuacja z naszymi kupkami xD
 
U nas też tak było. Ale pocieszę Cię że dłużej niż 2 noce tak nie było wiec masz szansę się dzisiaj wyspać. Śpi wtedy kiedy on w ciągu dnia. Jak nie możesz to chociaż poleguj :)
Faktycznie wczorajszą noc była lepsza, mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo. Nauczyłam się karmić młodego na leżąco, więc ja drzemie, a on je. Zastanawiam się czy można byc jednocześnie wyspanym i mieć dziecko, które śpi samo, bo jeszcze do tego nie doszłam 🤣

Położna mówiła że jak na minusie to werandowanie w domu
Szkoda, że nie ma jednakowych zaleceń co do tego. Ja jednak w tym tygodniu to i z wietrzeniem daje spokój, od następnego tygodnia się za to weźmiemy.
 
przy takich temperaturach warto jeszcze sprawdzić jak jest stan powietrza :/ bo jeśli kiepski, to i werandowanie and spacerowanie bym odpuściła, chociaż niestety w wielu miejscach może to oznaczać uziemienie w najbliższych tygodniach :(
 
przy takich temperaturach warto jeszcze sprawdzić jak jest stan powietrza :/ bo jeśli kiepski, to i werandowanie and spacerowanie bym odpuściła, chociaż niestety w wielu miejscach może to oznaczać uziemienie w najbliższych tygodniach :(
Na Śląsku ciągle powietrze do dupy więc musiałabym siedzieć w domu cały rok 🤣
 
Ja mam córeczkę i cały czas marzyłam o drugiej. Ale jak na połówkowym wyszła pępowina dwunaczyniowa to płeć nie miała już dla mnie żadnego znaczenia.. Ale ponoć będzie druga córcia [emoji6] A też w tej ciąży, jak już któraś pisała, czułam się zupełnie inaczej niż w pierwszej.
Hej przeczytałam Twój wpis o tej pępowinie wczoraj miałam połówkowe i ponoć też ja mam napisałam ponoć bo zlecił jeszcze jedno dodatkowe u innego lekarza żeby potwierdzić oczywiście już zaczęłam się martwić jak to u Ciebie było?były jakieś komplikacje?będę wdzięczna za wszelkie informacje🙂
 
reklama
Do góry