reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Gruźlica kości bcg.Ludzie nawet nie wiedzą na co się szczepi dzieci.Wpisz sobie w google-gruzlica kości bcg-szczepionka.Lekarz mi powiedział, byłam w szoku.
Dlatego ja do tematu szczepień podchodzę ostrożnie i liczę że pediatra syna będzie ogarnięty, a nie wciśnie mi kalendarz szczepień i tyle..
Bydlęce szczepy 😱 nie brzmi to przekonywująco.
 
reklama
Ja dziś urodziłam, miała być indukcja rano, a w nocy odpłynęły wody, do rana były skurcze, rozwarcie szło i przed 10 przywitałam młodego ❤ Synuś 57cm i 3880
A ile dni byłaś po terminie?
Gratuluję ❤️

Kto jeszcze się nie rozpakował?
Ja. Tydzień do terminu od dziś, zero oznak nadchodzącego porodu :p już coraz mniej nas. Też jestem ciekawa kto jeszcze został.
 
Gratuluję ❤️

Kto jeszcze się nie rozpakował?
Ja też czekam jeszcze.. termin z om na poniedziałek, z usg na piątek. Niby lekarze w szpitalu mówili żeby skończyć ciążę przed terminem Ale na koniec się wszystko ładnie wyprowadzilo, mała nadgonila więc siedzę i czekam :)
A ja myślałam, że czop mi odszedł 2 tygodnie temu, bo śluz podbarwiony krwią był, ale to widocznie od badania tak miałam bo dopiero wczoraj było tego mega dużo. Nawet nie wiem czy wszystko jeszcze zeszło 🤷‍♀️ Ale narazie konkretów brak żeby się coś zaczynało.
 
szczepionka BCG ma wyższą skuteczność w ochroni przed gruźlicą pozapłucną. Gruźlica płucna jest najczęściej występującą, ale nie najgroźniejszą.

Ja jeszcze nierozpakowana, za tydzień termin z USG i tak czuję, że faktycznie jeszcze w styczniu się urodzi, ale może to tylko takie moje myślenie życzeniowe :D
 
Ja nie wiem czy mi się wody nie Sączą przypadkiem. Jak to rozpoznać 🤣

Sporo nas jeszcze zostało.
szczepionka BCG ma wyższą skuteczność w ochroni przed gruźlicą pozapłucną. Gruźlica płucna jest najczęściej występującą, ale nie najgroźniejszą.

Ja jeszcze nierozpakowana, za tydzień termin z USG i tak czuję, że faktycznie jeszcze w styczniu się urodzi, ale może to tylko takie moje myślenie życzeniowe :D
Jak niewiele ja wiem o tych szczepionkach 😟
 
reklama
Do góry