reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Gratulacje! Czyli jednak czop odszedł i raz, dwa poszło:)
Dostalam skurczy nieregularnych pod wieczor tak mniej wiecej co 12, 15 min pojechalismy na izbe o 1 w nocy lekarz mnie zbadal powiedzial ze nie zapowiada sie szybki porod ale chcial mnie na obserwacje przyjac na oddzial ale sie nie zgodzilam pojechalismy do domu a o 3.50 chluply wody szybko na izbe znowu bo skurcze co 4 min i tak chwile po 6 przyszla na swiat 🥰
 
Jestem po wizycie. Dziś 37+2. W ciągu tygodnia mała przybrała zaledwie 80g.. brzuszek ma o 3 tygodnie mniejszy. Poza tym wody, przeplywy, lozysko, ktg ok. Dostałam skierowanie do szpitala jakbym chciała się zgłosić. Poza tym szyjka miękka, 2cm rozwarcia i przy badaniu widoczny czop więc może samo zaskoczy.
 
Cześć Dziewczyny :) wczoraj miałam ostatnią wizytę, bo badaniu gin stwierdziła że już jestem dobrze przygotowana do porodu i mam 1,5-2cm rozwarcia. 3 tygodnie temu była jeszcze długa szyjka i 0 rozwarcia :D
Jeżeli w ciągu tygodnia nic nie wydarzy się to 13.01 Mam się zgłosić do szpitala. Mała jest w całości mniejsza o półtora tygodnia. Brzuszek podrosl więc jest ok. Wg USG mała waży 2790 +/- 400g Dziś mamy 37+1 :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) wczoraj miałam ostatnią wizytę, bo badaniu gin stwierdziła że już jestem dobrze przygotowana do porodu i mam 1,5-2cm rozwarcia. 3 tygodnie temu była jeszcze długa szyjka i 0 rozwarcia :D
Jeżeli w ciągu tygodnia nic nie wydarzy się to 13.01 Mam się zgłosić do szpitala. Mała jest w całości mniejsza o półtora tygodnia. Brzuszek podrosl więc jest ok. Wg USG mała waży 2790 +/- 400g Dziś mamy 37+1 :)
Jak to jest u Ciebie z tym zgłaszaniem do szpitala? Przyjmą Cię bez akcji porodowej przed 40tc?
 
Do góry